Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

30 Mayıs 2021 Kova Burcu ♒

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
uye
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,988
Puanları
113
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Kova Burcu Günlük Yorumu Aşk Falı

Sevgilinle hararetli bir tartışma yaşayabilirsiniz. Aranızdaki farkların farkında olabilirsiniz. Anlaşmazlıklara olumlu bir şekilde yaklaşmaya çalışın. Sizin için anlamlı olan konuları konuşun ve düşünceleriniz hakkında dürüst olun. Birbirinizi anlamanız çok önemli. Açık ve net bir şekilde iletişim kurabilirseniz, sorunları çözmek için beraber hareket edebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer Falı

Şu anda çok fazla enerjiniz var. Sert bir egzersiz yapmak için iyi bir zaman. Spor salonuna gidip uzun bir egzersiz yapmak hoşunuza gidebilir. Veya arkadaşlarınızla maç yaparak eğlenebilirsiniz. Kendinizi ekstra güçlü hissedeceksiniz ve dayanıklılığınız çok yüksek bir seviyede olacak. Bazı zorlu aktivitelerle fiziksel becerilerinizi test etmekten zevk alabilirsiniz. Daha önce hiç yapmadığınız yeni bir sporu denemekten korkmayın, ancak sporun çalışma gününüzün önüne geçmesine izin vermeyin.

Kova Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum & Para Falı

Bugün kendinizi, aynı ilgi alanlarını paylaştığınız bir arkadaş grubuyla çeşitli konularda ilginç tartışmalar yaparken bulabilirsiniz. Bu sizi belki bir grup olarak belki de tek başınıza gelecek planlar ve hedeflere yönlendirecek. Bu aktiviteden doğan bu mental uyarı, uzun bir zaman sizinle kalabilir. İlginizi çeken ne varsa not edin. Akşam için ise, Yatağa girmeden önce bir yürüyüş yapsanız iyi olur. Yoksa, uykuya dalamayabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumu İyi Yaşam & Sağlık Falı

Diplomasiye odaklanmayı dene. Anlaşmazlık yaşayan iki tarafın arasında sıkışıp kalabilirsin – iki taraf da kendi çıkarları konusunda onlara destek olmanı bekleyebilir. Sabırlı birisiysen istediğini alabilirsin. Hedeflerine odaklan ve katı olmaktan çekinme. Çevrendeki insanlar ruhsal olarak dengesizse de, sen olumlu tavırlar takın.


-Alinti-
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular