Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

30 Mayıs 2021 Akrep Burcu ♏

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
uye
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,988
Puanları
113
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Akrep Burcu Günlük Yorumu Aşk Falı

Son zamanlarda aşk hayatınız hakkında endişelendiğiniz bir dönemden geçiyorsunuz. Eğer bir ilişkideyseniz, muhtemelen ilişkinizi ilerletmeyi umuyorsunuz. Ortama yeni enerji getirmek için her türlü fırsatı değerlendirebilirsiniz. Hayatınızda biri yoksa, kişisel yaşamınızda işlerin gidişatından bıktınız. Bugün güzel geliştirmeler yaşanabilir. Aklınıza gelen fikirlere kulak verin.

Akrep Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer Falı

Amaçlarınıza aykırı çalışan, daha önce düşündüğünüzden çok daha insani ve ileri görüşlü bir ideali teşvik eden güçlü kuvvetler var. Bu gücün sizi yakın zamanda gerçekleştirmiş olduğunuz ve ben merkezli bir tutumu yansıtan bazı eylemler için sizi çağırması muhtemeldir. Bu güçle mücadele etmeye çalışmak yerine, öğretmeye çalıştığı şeyin bilgeliğini anlamaya çalışın.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum & Para Falı

Bugün siz ve ailenizden birileri bazı değişiklikler yapma konusunda tartışabilirsiniz. Bu değişiklikler, dekorasyon veya düzenleme ve hatta temizlik yapmak bile olabilir. Ancak, bu farklı bir yere taşınmanızı gerektirecek bir şey de olabilir. Etrafınızdaki değişim ihtiyacı çok açık, bu yüzden tereddüt etmeyin. İlk adımlarınızı atmaya başlayın

Akrep Burcu Günlük Yorumu İyi Yaşam & Sağlık Falı

Duyguların oldukça aktif. Ve kuvvetli, güçlü, dengesiz patlamalar halinde kendilerini gösterecekler. Göz ardı edemeyeceğin ve yok sayamayacağın derecede bir ivme söz konusu. Muhtemelen yaklaşmakta olan bir olay için, söylemen gereken şeyin duruma tam olarak uygun olmadığını düşünüyorsun. Hislerini dışa vurmak yerine görmezden gelmen çok daha büyük zararlara yol açacak.

-Alinti-
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular