Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

3 Gencin Evsiz Adama Yaptıkları

Muzik


Polonya’nın Nysa kentinde şahit olunan bu anlar izleyenleri bir hayli şaşırttı. Szymon, Wojtek ve Marcin isimli bu 3 genç güvenlik kameralarında, ellerinde belirsiz çantalar ve poşetlerle emin adımlarla bir hedefe doğru ilerlerken görülüyor. Ancak bu esnada bilmedikleri şey yaptıkları her hareketin güvenlik kameralarıyla izlendiği.
evsize-yardim.jpg


Az ilerde evsiz bir adamın olduğu banka doğru ilerliyorlar. Bu bölgede evsizlere alkol kullanan gençler tarafından şiddet uygulandığı bilindiğinden güvenlik güçlerinin dikkatle izlediği güvenlik kamerası görüntülerinden beklenenden çok farklı bir sonuç çıkıyor ve çocuklar ellerinde taşıdıkları poşetlerden yorgan ve battaniye çıkararak evsiz adamın üstünü örtüyor!
evsize-yard%C4%B1m-3.jpg

Evsizlere şiddeti önlemek için tedbirli olan güvenlik güçleri karşılaştıkları bu görüntüleri basına dağıtınca 3 genç Polonya’da büyük takdir topladı ve belediye başkanı tarafından ödüllendirildi. Evsiz adamı geçerken gördükten sonra, üzüldüklerini ve aralarında para toplayarak ona battaniye ve yorgan almaya karar verdiklerini dile getiren gençler, zayıflara yardım etmenin önemini bir kez daha gözler önüne serdiler.

Örnek olması dileğiyle.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)