Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

3 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları

Muzik

vfvfvf.jpg

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Koç; haftanın ilk günü gelişmeleri kontrol altına almaya çalışırken zorlanabilir, senin isteklerinle karşındakilerin beklentileri uyuşmadığından sorun yaşayabilirsin. İniş çıkışlara rağmen akşama doğru duygusal derinliğin artabilir ve nihayet uzlaşmaya vararak ilişkilerde toparlanma yaşayabilirsin.
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Boğa; beklenmedik bir iş yükünün altında kalabilir, uyumlu davrandığın için bazı görevlerin sana yüklenmesine bozulabilirsin. Huzursuzluk çıkmasın diye uğraşsan da kontrol edemediğin gelişmeler dengeyi bozabilir. Neyse ki akşam saatlerinde yakın ilişkide olduğun kişilere danışarak, ortak hareket edebilirsin.
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili İkizler; sevdiklerinle bir uyum ve denge yakaladığını, sorunları giderdiğini düşündüğün anda işler birden tersine dönebilir. Yaşananlar birbirinizi daha iyi tanımanı sağlayacaktır ama taviz vermen gerekebilir. Günün ilerleyen saatlerinde kıskançlıkla beraber ilişkilerde rekabet yaşanmaya başlanabilir.
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Yengeç; bugün her yere yetişmeye çalışmanın sıkıntısını yaşayabilir arada kendi dengeni de yitirebilirsin. İş ve aile arasında kalabilir, seçim yapmaya zorlanabilirsin. Bu koşturmaca içinde fırsatları kaçırmamalı, dengeyi koruyabilmelisin. Fakat günün ilerleyen saatlerinde yaşamdan daha fazla keyif alabileceğin gelişmeler yaşanabilir.
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Aslan; duygu ve düşüncelerini özgürce paylaşamayabilir, üstünde baskı hissettiğin için kendini ifade edemeyebilirsin. Fakat uyumlu olmak adına verdiğin tavizler seni beklenmedik tepkilere yöneltebilir. Akşama doğru eve ve aileye odaklanabilir, dinlenmeye zaman ayırabilirsin.
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Başak; bugün yaptığın harcamaların ayarını tutturmakta zorlanabilirsin. Planlanmamış ödemeler çıkabilir, risk alarak beklenmedik yatırımlara yönelebilirsin. Anlaşmalarda son dakikada kopmalar olabilir. Öğleden sonra zihinsel açıdan kendini daha güçlü hissedecek ve çevrendekileri ikna edebileceksin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Terazi; yaşamınla ilgili aldığın kararları uygulamakta zorlanabilir, yakın ilişkide olduğun kişilerin tepkileri karşısında şaşkınlık yaşayabilirsin. Fakat karşılaştığın sürprizler ilişkilerine yeni bir boyut kazandırabilir. Günün ilerleyen saatlerinde finansal açıdan seni destekleyecek kişilerle bir araya gelebilirsin.
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Akrep; sabah saatlerinde olaylar kontrolünden çıkabilir, planlarını uygulayamayabilirsin. İş hayatında gelişen sürpriz iş birlikleri seni farklı düşünmeye itebilir. Akşam saatlerinde Ay’ın burcunda hareket etmeye başlamasıyla birlikte hem kontrolü sağlayacak hem de ilişkilerde olumlu gelişmeler yaşayabileceksin.
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Yay; aşk ilişkilerinde beklentilerinin karşılanmaması gerilime yol açabilir, yeteri kadar sevilmediğini düşünebilirsin. Yapacağın alışverişlerde de acele karar vermemelisin, aldıklarını sonradan beğenmeyebilirsin. Akşama doğru enerjin düşebilir ve biraz yalnızlığa ihtiyaç duyabilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Oğlak; sabah saatlerinde yaşamında seçim yapmaya zorlanabilirsin. Sosyal ortamında herkesi uzlaştırmaya çalışırken kendi isteklerinden vazgeçmen söz konusu olabilir. Fakat günün ilerleyen saatlerinde daha kararlı ve hedef odaklı olabilecek, arkadaşlarınla keyifli bir süreç geçirebileceksin.
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Kova; bugün gelen haberler senin için sürpriz olabilir, bir anda ani kararlar almaya zorlanabilirsin. Düşüncelerini özgürce ifade edemeyeceğin bir ortamda olduğundan kendini baskı altında hissedebilirsin. Akşama doğru sosyal hayatında seni destekleyen kişilerle bir araya gelebilirsin.
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Balık; ani gelişen harcamalar finansal konularda seni krize sokabilir, olayları kontrol etmekte zorlanabilirsin. Bütçeni aşmadan, sınırlarını zorlamadan hesaplarını doğru yapmaya çalışmalısın. Günün ilerleyen saatlerinde aynı görüşü paylaştığın kişi ve gruplarla bir araya gelerek, fikir alış verişi yapabilir, sosyal medyadan yeni ilişkiler geliştirebilirsin.​
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular