Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

29 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları

Katılım
9 Eyl 2018
Mesajlar
1,257
Tepkime puanı
1,751
Puanları
113
Yaş
30
Konum
İstanbul
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

29 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları
659883.jpg

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Koç; ilişkide olduğun insanla arandaki gerginlik nüksedebilir ve orta yolu bulmada sıkıntı yaşayabilirsin. Motivasyonunu yüksek tutmanda fayda var. Ani kararlar almak ve uygulamak için uygun bir gün olmadığından ağzından çıkabilecek kelimeleri çok dikkatli seçmelisin. Olabildiğince esnek ve bencillikten uzak davranışlar sergilemen senin yararına olacak.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Boğa; ebeveynlerinle ilgili ani bir gelişme planlarının aksamasına neden olabilir. Bugün olayları biraz akışa bırakmayı denemelisin. İnsanlarla iletişimin artabilir ve fazla mükemmeliyetçi olma eğiliminde olabilirsin. Bu dönem hayatının geri kalanı için planlar yapabileceğin ve düzene sokabileceğin zamanlar olabilir.İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili İkizler; hayatında bazı şeylerin yoluna girmediği endişesine kapılabilirsin. Fakat maddi ve manevi açıdan desteklendiğin bir gündesin. Taşınma veya dekorasyon işleri yapabilir ya da uygun vadeli kredilerle, ev ya da araba almayı düşünebilirsin. Daha detaylı ve titiz düşüncelerle, araştırmalarla, kendini besleyebilir ve yeni fikirlere açık olabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Yengeç; bugün finansal anlamda dikkatli olmalı ve içgüdülerinle hareket etmemeye özen göstermelisin. Ekonomik anlamda etkilendiğini veya sıkıntı yaşadığını düşündüğün alanlarda kontrolü ele almak isteyebilir ve parasal gücünü kendin yönetmek isteyebilirsin. Kredilerin ve yatırımlarınla daha detaylı ilgilenmen gerekebilir.Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Aslan; hayatının her alanında fırsatlarla karşılaşacağın bir döneme giriyor olabilirsin. Girişimlerinin karşılığını almanın zamanı geldiğini hissedebilir, maddi anlamda getiriler sağlayabilirsin. Burcunda bulunan ve tüm gün boşlukta olacak olan Ay, dış görünüşün için düşündüğün ufak dokunuşların seni tatmin etmeyeceği konusunda uyarıyor.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Başak; bugün yalnız kalmak için çaba harcayabilirsin. Değerlerini gözden geçirmeyi tercih edebilir, içsel sorgulamalar yapabilir ve geleceğe dair hedeflerini belirlemeyi düşünebilirsin. Endişe ettiğin konular için kendini sakinleştirmenin yollarını arayabilir ve kendine bazı sınırlamalar getirebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Terazi; bugün umutların ve hayallerin için realist kararlar almaya meyilli olabilirsin. Elle tutulur değerler elde etmek isteyebilir ama fazla detaylarla uğraşmadan büyük resmin içinde kalıp yeni fikirler üretebilirsin. Empati gücünü devreye sokmalı ve ilişkide olduğun insana karşı hayıflanmamalısın.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Akrep; bugünü risk almaktan mümkün olduğu kadar uzak durmaya çalışarak ama aynı zamanda geleceğe dair plan ve hedeflerin üzerinde yoğunlaşarak geçirebilirsin. Yalnız kalmayı düşünebilir, kafandaki sorunları ve istekleri kendi istediğin şekilde planlayabilir ve ayrıntılı düşüncelerle sorunlarına çözüm arayabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Yay; yabancı ülkelere yapmayı düşündüğün seyahat için biraz daha beklemen gerektiğini fark ettiğin bir gün olabilir. Bu sürede kendini geliştirmek isteyebilir, öğrenebilir ve paylaşımlarda bulunabilirsin. Vizyonunu geliştirecek her türlü konuya ilgi duyabilir ve bilgi dağarcığını geliştirebilirsin. Aşk hayatında yaşadığın sıkıntılar biraz canını sıkabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Oğlak; bugün yeni başlangıç ya da bitiş yapmak için değil fakat tecrübelerini aktarmak ve duygusal olarak kendini tatmin etmek için uygun bir gün olabilir. Yoğun bir koşturmaca içinde olsan da sonuçlar seni tatmin etmeyebilir. Masraf yapmak istemedikçe harcamaların artabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Kova; bugün zaman geçirdiğin, iş yaptığın insanlarla bir takım sorunları masaya yatırabilir, birlikte ortak çözümler üretme çabasında olabilirsin. Ancak her şeyi bir sonuca bağlamak için diretmemeli, engellerin üzerine gitmemeli, akışta kalmaya özen göstermelisin. Dost ve sevdiklerinle yapacağın uzun sohbetler iyi gelebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu


Sevgili Balık; sabah saatlerinden itibaren yaşadığın koşuşturmadan verim elde edemeyebilir, tecrübesiz ya da yetersiz olduğun konuları tespit edebilirsin. Çevrenden duyabileceğin söylemlerin doğruluğuna inanmadan önce gerçekliğini araştırmanda fayda var. Bugün kimi zaman fazla sivri dilli veya fazla esprili olabilirsin.​
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular