Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

27 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumu

Muzik

1540633829374.png


Günlük burç yorumları 27 Ekim 2018
KOÇ BURCU
Sevgili Koçlar, siz ve yakınlarınız, bugün bir konuda hemfikir olmayabilirsiniz. Her iki taraftaki inatçılık sizi işlerden uzak tutabilir. İnatlaşmayı bırakın. İlişkinizi mahvetmeye değmez. Tanıdığınız bir kişi boşanma ya da taşınma konusunda size haberler getirebilir. Bu haberler sizi şoka sokacak. Bol sürprizli bir gün, hazırlıklı olun.

BOĞA BURCU
Sevgili Boğalar, makinelerle ilgili problemler bugün sinirlerinizi bozabilir. Her şeyin bozulduğu bir gün. Düzeltebileceğiniz bazı problemler söz konusu. Şu an en çok ihtiyacınız olan şey sabır. Evrenden başka bir şey yapmanız gerektiğini gösteren bir işaret alana kadar sabredin.

İKİZLER BURCU
Sevgili İkizler, bugün bazı arkadaşlarla bir parti veya grup etkinliğine katılabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışabilir ve ilginizi çekebilecek bazı haberler duyabilirsiniz. Cep telefonları ve diğer el tipi cihazların işe yarayacağı bir gündür. Çok fazla bilgi kaydetmek veya aktarmak isteyeceksiniz.

YENGEÇ BURCU
Sevgili Yengeçler, bugün bir dizi sürpriz ziyaretçiniz olabilir. Bu sizin için eğlenceli olacak, ama aynı zamanda biraz rahatsız edici olabilir. Çünkü, planladığınız bir şey yolunda gitmeyecek. Akışına bırakın, eğlenin ve daha sonra kendi planlarınızı mümkün olduğunca en iyi şekilde kurtarmaya çalışın.

ASLAN BURCU
Sevgili Aslanlar, bugün bir seyahat planlıyorsanız, yolculuğa çıkmak için iyi bir gün değil. Yanlış gidebilecek şeyler, gecikmeler ve kayıplar olabilir. Bugün için planlanmış bir seyahatiniz, onu yarına erteleyin. Dikkat süreniz alışılmadık derecede kısa. Kitap okuyun, film izleyin, rahatlayın.
BAŞAK BURCU
Sevgili Başaklar, hayattaki tutkularınızdan biri finansal olarak bağımsız olmaktır ve son zamanlarda bu hedefe ulaşmak için büyük adımlar atmış olabilirsiniz. Bugün, sizin dışınızda gelişen kötü bir bilgi alabilirsiniz. Ancak, her şey göründüğü gibi değil. Tüm gerçekleri bilene kadar paniğe kapılmayın.


TERAZİ BURCU
Sevgili Teraziler, bir arkadaşınızdan ya da akrabanızdan gelen şaşırtıcı bir açıklama size, bu kişiyi gerçekten tanımadığınızı düşündürebilir. Sizi saatlerce meşgul tutan bir bilgi arayışına sokabilir. Bir çocuk veya genç bir kişi size gelip yardım isteyebilir. Bugün yoğun ve ilginç bir gün.

AKREP BURCU
Sevgili Akrepler, zihniniz bugün çok hızlı ve dolu. Düşünceler ve fikirler yağmur gibi kafanıza akıyor. Bazıları kafa karıştırıcı ve çelişkili olabilir. Başınız ağrıyana kadar bu düşüncelerden kendinizi alamayacaksınız. Bunları yazın ve bir iki gün onlara bakın. Düşünceler ve fikirler o zaman daha mantıklı gelecektir.

YAY BURCU
Sevgili Yaylar, uzun zamandır görmediğiniz eski bir arkadaş, katılacağınız bir parti veya grup etkinliğinde aniden ortaya çıkabilir. Bu sizi şaşırtacak, ama onu tekrar görmekten çok mutlu olacaksınız. Şaşırtıcı haberler e-posta veya telefon yoluyla size ulaşıyor. Bu haberler, sizi sabah başladığınızdan tamamen farklı bir yöne çekebilir.

OĞLAK BURCU
Sevgili Oğlaklar, evde ani, beklenmedik bir sorun oldukça üzücü olabilir. Bu muhtemelen tesisat, elektrik ya da başka bir tür ev ekipmanı ile ilgilidir. Çoğu zaman tamirci çağırmanıza rağmen bu kez siz halledeceksiniz. Bir arkadaşınız, isteklerinizi duyabilir ve size iş konusunda destek vermek için gelebilir.KOVA BURCU
Sevgili Kovalar, bugün telefon veya e-posta yoluyla aldığınız haberler, sizi duygusallaştırabilir. Duyduğunuz şey hakkında bir belirsizlik söz konusu. Haberler yüzünden paniklemeden önce tüm gerçekleri bildiğinizden emin olun. Sonucunda, aslında o kadar kötü olmadıklarını göreceksiniz. Akşamın tadını çıkarın!

BALIK BURCU
Sevgili Balıklar, bilgisayar veya banka hataları, mali bilgileriniz hakkında size yanlış bilgiler verebilir. Bugün bu hataları düzeltmek için çabalayın. Kendinizden şüphe duymayı bırakın ve motivasyonunuzu yüksek tutmak için elinizden geleni yapın.​
 

Absnthe

www.Mevsim.Org
uye
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,891
Tepkime puanı
3,454
Puanları
113
Web sitesi
www.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Sevgili Koçlar, siz ve yakınlarınız, bugün bir konuda hemfikir olmayabilirsiniz. Her iki taraftaki inatçılık sizi işlerden uzak tutabilir. İnatlaşmayı bırakın. İlişkinizi mahvetmeye değmez. Tanıdığınız bir kişi boşanma ya da taşınma konusunda size haberler getirebilir. Bu haberler sizi şoka sokacak. Bol sürprizli bir gün, hazırlıklı olun.

hmm.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular