Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

26 Haziran 2019 Günlük Burç Yorumu

Katılım
9 Eyl 2018
Mesajlar
1,257
Tepkime puanı
1,751
Puanları
113
Yaş
30
Konum
İstanbul
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

26 Haziran 2019 Günlük Burç Yorumu
5042


Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Koç; bugün oldukça hareketli biraz da hırslı olabilir, kendi isteklerin doğrultusunda ani tepkiler verebilir ve risk almaya hazır olabilirsin. Gerek ilişkilerinde gerekse iş hayatında seni baskısı altına alan ve kışkırtan durumlarla karşılaşman mümkün. Ancak cesaretini kaybetmeden hevesle yeni girişimlerde bulunabilirsin.Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Boğa; seni içten içe huzursuz eden ve bilinçaltını kurcalayan olaylarla karşı karşıya kalabilirsin. Aynı görüşü paylaştığın kişi ve grupların muhalefetinden dolayı hırslanabilir, kendini baskı altında hissedebilirsin. Fakat iyimserliğini muhafaza etmeyi başaracak ve kendini mücadeleye hazırlayacaksın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili İkizler; bugün hırs ve tutkuyla ani hamlelerde bulunabilir, olaylara hemen tepki verebilirsin. Borçlar, alacaklar ve ortak olduğun gelirlerle ilgili sıkıntılar bugün gerilimi artırabilir. Ancak yakın ilişkide olduğun ya da iş birliği yaptığın kişiler enerjinin yükselmesini sağlayacak destekler verebilir.Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Yengeç; sürekli aktivite içinde olacağın, hareketli ve bir o kadar da mücadeleci bir gün olabilir. Tek başına karar alarak ani hamlelerde bulunman ilişkilerini olumsuz etkileyebilir. Ancak bir yandan da riskleri hesaplayarak daha önce kaçırdığın fırsatların peşine düşebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Aslan; bugün fazla düşünmeden ve aniden başlatacağın projeler destek görmeyerek, çalışma arkadaşlarınla aranda gerilime neden olabilir. Görüş ve düşüncelerinde hırslı ve iddiacı olman anlaşmazlıklara yol açsa da cesaretini yitirmeden sevdiklerinin de desteğiyle harekete geçebileceksin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Başak; krediler, vergiler, borçlar ve alacaklarla ilgili risk içeren gelişmeler söz konusu. Hemen harekete geçmeden önce durum değerlendirmesi yapmanda fayda var. Kazançlarınla harcamaların arasındaki dengeyi iyi kurmalısın. Bir taraftan da aileni destekleyecek yatırımlar yapmak isteyebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Terazi; karşıt burcunda hareket eden Ay, ilişkiler ve ortaklıklara odaklandığın bir gün geçireceğine işaret etmekte. Geçmişte yaşanmış bir sorunun tekrar gündeme gelmesi güç savaşlarına yol açabilir. Arkadaşlarının güçlü desteği risk alarak girişimlerde bulunmanı sağlayabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Akrep; fazla rekabetçi davranarak sert ve yaralayıcı söylemlerde bulunabilir, birilerini ikna etmek için fazlasıyla mücadele edebilirsin. İçinde bulunduğun durum seni yıldırmayacak ve ekonomik kazanç vaat eden konularda cesaretle girişimlerde bulunabileceksin. Üzerinde baskı yaratan sorunlara çözüm arayışında olabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Yay; gün boyunca enerjik, hareketli ve cesur kararlar almaya hazır olabilirsin. Yaptığın ani harcamalar ya da risk içeren yatırımlar ekonomik konularda baskı altında kalmana neden olabilir. Mücadeleden kaçmayarak yaşamdan daha fazla keyif alabileceğin ilgi alanlarına yönelebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Oğlak; evde, aile içinde ani ve beklenmedik gelişmeler gündeme gelebilir. Liderliği ele almak zorunda kalarak seni yoran konularla uğraşabilirsin. Cesur ve bireysel kararlar alman finansal konularda başarılı olmanı sağlayabilir ancak rekabetle karşılaşacağın ortamlara girmen gerilime neden olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Kova; bugün yapacağın anlaşma ve sözleşmeler önce kontrolünde olmayan gelişmelerden dolayı engellense de sonrasında senin lehine sonuçlanabilir. Sevdiklerinin ve arkadaşlarının desteğiyle ve ikna kabiliyetinle sorunları çözüme ulaştırabilirsin. Yine de temkini elden bırakmadan harekete geçmelisin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu


Sevgili Balık; ekonomik konularda beklenmedik kararlar alarak, hedeflerini riske atabilirsin. Ekip çalışmalarından ve iş arkadaşlarından alacağınız destekle girişimlerde bulunabilirsin. Cesaretle attığın adımlar, yeteneklerini ön plana çıkarmanı ve bireysel hareket etmeni sağlayabilir.​
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular