Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

24 Mayıs 2021 Boğa Burcu ♉

SuMBuL

Tam güldüğün yerde başlar şiirler... Yang❤️
mod
Katılım
4 Ara 2020
Mesajlar
2,331
Tepkime puanı
4,622
Puanları
113
Konum
...
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

Boğa Burcu Günlük Yorumu Genel Durum
Haftanın birinci gününde, kendinizi ifade ediş tarzınızda mükemmellik arayışı ilk planda olabilir. Değer verdiğiniz kişilere karşı gereğinden çok eleştirel yaklaşımlarda bulunmaktan kaçınmanız gerekmektedir. Mesafeli yaklaşımlar ortaya koymaktan ziyade daha net ve sakin ifadeler ortaya koymanız gerektiğini de unutmamalısınız. Amacınızın dışına çıkmamanız gerekli olan bir gün.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler
Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda biraz zorlanacak olsanız da üstesinden gelebilirsiniz. Hassas yaklaşımlar ortaya koymanız gerekli olan bir gün. Sorunların ve sıkıntıların geride kalması için ne gerekiyorsa onu yapmanız gerekmekte. Hata yapmamaya çalışın.

Boğa Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleki sorumluluklarınızın farkına varmalı ve daha etkin adımlar atmalısınız. Çabalarınızın karşılığını alacaksınız fakat bunun için biraz daha beklemede kalmanız gerekmektedir. Odaklanmanız gerekli olan bir süreçtesiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum
Bugün, maddiyatla ilgili ufak tefek gecikmeler gündeme gelebilir. Tam olarak istediklerinize ulaşamayacağınız bir süreçten geçiyorsunuz. Hiçbir şey için acele etmemeye çalışın.Kaynak: gunlukburc.net
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular