Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

24 Mayıs 2021 Balık Burcu ♓

SuMBuL

Tam güldüğün yerde başlar şiirler... Yang❤️
mod
Katılım
4 Ara 2020
Mesajlar
2,331
Tepkime puanı
4,622
Puanları
113
Konum
...
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

Balık Burcu Günlük Yorumu Genel Durum
Haftanın birinci gününde, kendinizi biraz olsun köşeye sıkışmış gibi hissetme ihtimaliniz var. Mümkün olanlar üstünde etkinlik göstermeye çalışmalı ve gelişmeler üstünde odaklanmanın yollarını aramalısınız. Her şeyin arzu ettiğiniz gibi olabileceği bir süreçten geçiyorsunuz. Sınırlar üstünde etkinlik göstermeye çalışın.

Balık Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler
Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda herhangi bir sorun veya sıkıntı yaşamayacaksınız. Duygularınızı ifade etme noktasında kendinizi daha da iyi hissetme ihtimaliniz var. Sorunları bütünüyle geride bırakmayı başarabileceğiniz bir gün.

Balık Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleki olarak ufak tefek sorunlar gündeme gelebilir. Kendinizi köşeye sıkışmış hissediyor olabilirsiniz. Bilinçli olmanız gerekli olan bir süreçten geçiyorsunuz.

Balık Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum
Bugün, maddiyatla ilgili problemlerin ve sıkıntıların çözüme kavuşmasını sağlamanız gerekmekte. Her şeyin iyiye gitmesini arzu ediyorsunuz fakat bunun için beklemede kalmanız gerektiğini de unutmayın.Kaynak: gunlukburc.net
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular