Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

24 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları

Katılım
9 Eyl 2018
Mesajlar
1,257
Tepkime puanı
1,751
Puanları
113
Yaş
30
Konum
İstanbul
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

24 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları
659883.jpg


Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Koç; hareketliliğin ve iletişim alanındaki yoğunluğun bugün de devam ediyor. Eğitim, yolculuklar ve üzerinde çalıştığın anlaşmalarla ilgili büyük beklentilerin getirdiği ufak hayal kırıklıkları yaşanabilir. Bol sohbetli bir gün geçirebilirsin, fakat gün içinde sakarlıklar ve aksilikler yakanı bırakmayabilir.Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Boğa; finansal alanda değişken koşullar olmasına rağmen fikir alış verişleri ve araştırmalar yapabilirsin. Fakat alman gereken riskler kafanın karışmasına ve planlarını ertelemene neden olabilir. Romantik ilişkilerde büyük beklenti içine girmemeli, harcamalarında da dikkatli olmalısın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili İkizler; hareketliliğin ve iletişim trafiğin artarken çevrenle ilişkilerin daha da yoğunlaşabilir. Fakat gelişmelerden hızla sıkılman kararsızlığa düşmene neden olabilir. Karşındakilerin tavır ve görüşlerinden fazlasıyla etkilenerek bir anda harekete geçmek isterken gerçeklerden uzaklaşabilirsin.Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Yengeç; seni endişelendiren ve kararsız kalmana neden olan düşünceler içinde olabilirsin. İçten içe yaşananların sana göre olmadığını ve ahlaken doğru bulmadığını hissedebilirsin. Ancak tepki vermekte ya da olaylara müdahil olmakta zorlanabilir, zihnen karmaşa yaşayabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Aslan; gruplar ve ekip çalışmaları içinde günün oldukça hareketli geçebilir. Hedeflediğin proje ve işler için fikir alış verişleri, araştırmalar yapabilirsin. Finansal konularda temkinli olmalı, risk içeren girişimlerde bulunmadan önce kendine biraz daha zaman tanımalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Başak; iş hayatın oldukça hareketlenebilir, sunumlar ve toplantılarla yoğun bir tempo içinde olabilirsin. Üzerinde çalıştığın projeleri geliştirip, yeni fikirler üretirken, verimliliği ve uygulanabilirliğini göz ardı etmemelisin. Karşındakilerin kararsız ya da disiplinsiz tavırları hayal kırıklığına yol açabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Terazi; fazlasıyla iyimser olduğun bugün büyük projeler içinde yer almak isteyebilir ya da sınırları aşan paylaşımlarda bulunabilirsin. Aynı görüşü paylaştığın kişi ve gruplarla bir araya gelerek zihinsel paylaşımlarda bulunabilirsin. Ancak olayların netlik kazanmaması seni yanlış kararlar almaya yöneltebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Akrep; finansal konulardaki gelişmeler gündeminde önemli bir yer tutmakta. Aldığın gizli duyumları ve kulisleri kullanarak girişimlerde bulunabilir, kazançlarla ilgili büyük beklenti içine girebilirsin. Akılcı ve araştırmacı olmak alacağın riskler konusunda seni koruyabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Yay; ikili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili hareketlilik devam ediyor. İş ve sosyal yaşantında anlaşmazlıklar yaşayabilir, olaylara kendi bakış açından yaklaşabilir ya da fazla iyimser davranarak risk alabilirsin. Karşındakilerin kararsızlığı ve koşulların netleşmemesi planlarını aksatabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Oğlak; gündelik işler ve sağlık temaları gündeminde önemli bir yer tutmakta. Üstünde çalıştığın projelerle ilgili aksilikler ve engeller yaşayabilirsin fakat akılcı çözümler üreterek sorunları aşabilirsin. Ancak gelen bilgilerin doğruluğu ve güvenirliliğinden emin olmalı, olayları kafanda fazla büyütmemelisin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Kova; romantik ilişkilere, çocuklara veya yaratıcı işlere yoğunlaşabilirsin. Eğitici ve öğretici olabilecek ortamlarda bulunarak kendini geliştirebilir, büyük fikirlerin peşinden gidebilirsin. Ancak özellikle finansal konularda fazla hayalci olmamalı, ufak tefek aksiliklere takılmadan yoluna devam etmelisin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu


Sevgili Balık; oldukça karmaşık bir gün geçirmen duygusal iniş çıkışlara neden olabilir. Ailen ile kariyerin ya da sosyal yaşamın arasında kalabilir, seçim yapmakta zorlanabilirsin. Dağılmadan görevlerini yerine getirmeye çalışmalı, planlı olmalı ve karşındakileri memnun etmek için gösterdiğin çabadan vazgeçmelisin.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular