Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

22 Nisan 2021 Koç Burcu♈

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
uye
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,989
Puanları
113
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Koç Burcu Günlük Yorumu Aşk Falı
Bugün moraliniz yüksek olacak. Günün enerjisiyle işleri daha kolay bir biçimde akıp gidecek. Yapmanız gerekli olan bir şey var ise, bu iş şu an için sizi çok zorlamayacak. Kelimelerle olan yolunuzu çok iyi buluyorsunuz. Birisini şirketinize yatırım yapmaya ikna etmeye çalışıyorsanız, şansınız olacak. Ya da zam ya da promosyon için kampanya yapıyorsanız, bu konu da başarılı olacaksınız.

Koç Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer Falı
Önünüzde öyle bir gün var ki! İster iş yerinizde ister evde ailenizle birlikte olsun, kendinizi sizi her iki durumda da endişeye sürükleyecek iki seçenek arasında seçim yaparken bulabilirsiniz! Endişelerinizi kollarınızı sıvayıp işe başlayarak ortadan kaldırmaya karar verebilirsiniz. Bu durumda, çok fazla enerji harcayabilirsiniz. Ya da bütünüyle tembelleşebilirsiniz ve bu ilgisizlik size çok şeye mal olabilir. Birkaç gün içerisinde durum daha iyi olacak.

Koç Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum & Para Falı
Borsadaki ani düşüş finansal geleceğiniz hakkında birkaç endişe uyandırabilir. Geçici bir biçimde sizi negatif olarak etkileyecek bazı yatırımlar yapabilirsiniz. Ancak bunun gibi olaylar kesinlikle gelecek için devam etmekte olan eğilimleri yansıtmaz, bunu aklınızdan çıkarmayın. İsterseniz güvenli ağ yaratma konusunda bazı adımlar atabilirsiniz fakat otomatik şekilde en kötüsünü düşünmeyin. Borsa yarın fırlayacak!

Koç Burcu Günlük Yorumu İyi Yaşam & Sağlık Falı
Böyle bir gün, sana şunu hatırlatacaktır: insanlar geçmişte karşılaşmış oldukları güçlükleri hemen unutuyor fakat mutlu anlarını hep hatırlıyorlar. Enerjiyle dolup taşacaksın. Sorulacak soruysa şu: bu enerji ile ne yapacaksın? Enerjini harcayabileceğin pek çok alan olabilir: sıfırdan başlayabileceğin şeyler deneyebilirsin.


-Alinti-
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular