Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

22 Mayıs 2021 Boğa Burcu ♉

SuMBuL

Tam güldüğün yerde başlar şiirler... Yang❤️
mod
Katılım
4 Ara 2020
Mesajlar
2,331
Tepkime puanı
4,622
Puanları
113
Konum
...
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

Boğa Burcu Günlük Yorumu Genel Durum
Bugün, içinde bulunduğunuz ortamın size güven vermesiniz arzu edeceksiniz. Ev ve aile hayatınızı ilgilendiren tüm olumsuzlukların da ağır ağır geride kalma ihtimali bulunuyor. İçsel problemlerin ve sıkıntıların son bulması, atacak olduğunuz adımları daha rahat ve kontrollü atabileceğiniz manasına geliyor. Dengeleri zorlamaktan kaçınmanız gerekli olan bir gün.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler
Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, olumsuzluklara çok fazla takılı kalmamalı ve birlikteliğinize yönelik adımlar atmalısınız. Doğru planlama ile her çeşit sorunun da geride kalabileceğini unutmamalısınız. Adım adım ilerlemeniz gerekmekte.

Boğa Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer
İş ve kariyer hayatınızda bugün, kendinizi toparlamak için geriye çekilmek isteyeceksiniz. Karmaşık etkiler aldığınız bir süreçten geçiyorsunuz fakat bunun da toparlanabileceğini unutmayın. Aldığınız ve alacak olduğunuz kararların da arkasında durmaya çalışın.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum
Bugün, maddiyatla ilgili yeni beklentiler içine girme ihtimaliniz var. Genel olarak kendinizi çok daha iyi kuvvetli hissediyorsunuz fakat harcamalarınızı yine de dengelemeye çalışmalısınız.Kaynak: gunlukburc.net
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular