Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

21 Nisan 2021 Oğlak Burcu ♑

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
genel
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,476
Tepkime puanı
6,856
Puanları
113
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Aşk Falı
Bugün rehberlik ve danışmanlık yapma gününüz olabilir. Her zaman insanların duygularını anlama konusunda yetenekli bir psikolog gibi oldunuz. Sizden yardım isteyen bir arkadaşınız veya sevdikleriniz olabilir. Belki de yalnızca anlayışlı bir insanla olan problemlerinden bahsetmek isteyecekler. Ya da gerçekten sizden ardım etmenizi bekleyebilirler! Bazı önerilerde bulunmaktan korkmayın çünkü onları çok iyi anlayabiliyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer Falı
Üzerinde çok fazla çalışmak mecburiyetinde kalmadan işleriniz bugün çok iyi gidecek. Tam da sizin sevdiğiniz gibi. Beklenmedik bir servet aniden kapınıza çalarsa şaşırmayın. Hakediyorsunuz. Sohbetlerin pek çok yönden oldukça yararlı olacağını göreceksiniz. İmkansızı mümkün kılmak için kaynakları, fikirleri ve iradeyi birbirine bağlayabilirsiniz. Kendinize güvenin; zirveye çıkacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum & Para Falı
Bugün aklınıza yeni ve heyecan verici bir iş stratejisi gelebilir. Eğer bir firmanın sahibiyseniz, yeni bir piyasa planı icat edebilirsiniz. Aklınızdan geçen ilhamlara kulak verin. Önemli bir şeyin peşinde olabilirsiniz. Yatırım alanında, stok ve bonolardaki hızlı dolaşıma dikkat edin. Değerleri bir anda yükseltecek heyecan verici bir artış yaşanılabilir. Bu sebeple, para kazanma konusunda çekimser davranmayın!

Oğlak Burcu Günlük Yorumu İyi Yaşam & Sağlık Falı

Büyük bir güçle konuşmaya ve eyleme geçmeye hazırsın fakat duygularının ayaklarını yerden kesmediğine emin ol. Bir vahadan ibaret olan bir şeye inanmaya başlamana yol açabilecek cinsten; gerçek üstü bir gün. Ayrıca duygularının yaşatabileceği dramalara o kadar kapılabilirsin ki; bu kuvvetli konuşmanın hedefini kaybettirebilir.


-Alinti-
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular