Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

21 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları

Katılım
9 Eyl 2018
Mesajlar
1,257
Tepkime puanı
1,751
Puanları
113
Yaş
30
Konum
İstanbul
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

21 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları
659883.jpg


Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Koç; maddi gelirlerin, huzur ve güven konusunun önem kazandığı bir gündesin. Uzmanlaştığın alanlar da çalışman para konularında ve iş hayatında sağlam adımlar atmanı, girişimlerinin olumlu sonuçlanmasını sağlayabilir. Yeteneklerini kullanarak başarılı olabileceğin fırsatlar yakalayabilirsin.Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Boğa; burcunda hareket etmeye başlayan Ay ile kendini daha rahat ifade edebilir; hem maddi hem de manevi anlamda huzur ve güvende hissedebilirsin. Akılcı ve iyi hesaplanmış riskler atarak girişimlerde bulunurken sevdiklerinin desteğini de alarak olumlu sonuçlara varabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili İkizler; kendi içine çekilmek ve yalnız kalmak isteyebilirsin. Finansal alanda seni destekleyen koşullar olmasına rağmen güvende hissetmekte zorlanabilirsin. Aile fertlerinin yardımıyla uzun vadeli ve sağlam adımlarla ilerlemeni sürdürsen de henüz açığa çıkmaya ve duygularını anlatmaya hazır değilsin.Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Yengeç; işbirliklerinden gelen destekle işe ait kazançlarını ve hedeflerini yeniden belirleyebilirsin. Sana gelir getirecek projeleri değerlendirebilir; kendini güvenle ifade edebilirsin. Üstünde çalıştığın anlaşmaları son bir kez değerlendirerek sonuca ulaşabilir, yakın çevrenle olumlu ilişkiler kurabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Aslan; seninle birlikte çalışan kişilerin desteğiyle projeleri sonuçlandırabilir, geleceğini güvence altına alacak oluşumlara gidebilirsin. Bugün hem kariyerinle hem de sosyal yaşamınla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilir, hedeflerine cesaret ve sağlam adımlarla ilerleyebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Başak; Venüs gezegeninin de burcunda hareket etmeye başlamasıyla dış görünüşüne çok daha fazla özen gösterir bir duruma gelebilir, önümüzdeki günlerde gardropunu yenileyebilirsin. Bugün uzun vadeli, başarıyla sonuçlanacak girişimlerin hazırlıklarını yapabilir, kendini cesaretle öne çıkarabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Terazi; finansal gelirlerini güvence altına alabilmek için aile büyüklerinden veya konusunda uzman kişilerden bugün yardım talep edebilirsin. Duygusal olarak kendini güvende hissetmeye ihtiyacın olabilir fakat gelişmeler sayesinde gücünü ortaya çıkararak krizleri çözebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Akrep; ikili ilişkiler ve ortaklıklarda kontrol sende olmamasına rağmen koşullar senden yana gelişebilir. Bugün uzun süredir beklemekte olan proje ve anlaşmalarla ilgili olumlu adımlar atılabilir, arkadaşlarının ve yakın çevrenizin desteğiyle sağlam ve uzun vadeli girişimlerde bulunabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Yay; bugün birikmiş işlerini düzene koymak için uğraşabilir; çalışma ortamında para konularıyla ilgilenebilirsin. İş arkadaşlarından ya da akrabalarından alacağın güvenle yeni girişimlerde bulunabilirsin. Kariyerinde başarılı sonuçlar alabileceğin gelişmeler yaşanması gelirlerini de olumlu etkileyecektir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Oğlak; hayattan alacağın keyiflere yönelebilir; iyi hesaplanmış doğru riskler alabilirsin. Duygusal paylaşımlarında güven ve sadakat ön planda olabilir, yatırımlarını verimli hale getirerek kazanç ve başarı kazanabilirsin. Aynı görüşü paylaştığın kişilerin desteklemesiyle olumlu bir gün yaşayabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Kova; aile, ev ve gayrimenkulle ilgili kontrolün dışında başlangıçlar veya bitişler söz konusu olabilir. Finansal alanda atacağın adımların uzun vadeli olmasına ve yatırımlarını sağlam temeller üzerine kurmaya çalışmalısın. Bugün alacağın destekler kendini güvende hissetmeni sağlayabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu


Sevgili Balık; Venüs’ ün karşıt burcuna geçmesiyle ilişkilerden yana şanslı bir sürece girmiş olabilirsin. Bugün yakın çevre ve kardeşlerle ortak yatırımlarının geleceğini görüşebilir, hatta anlaşma ya da protokol yapabilirsin. Uzun vadeli, sağlam işbirliklerine girmen geleceğin açısından daha verimli olacaktır.​
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular