Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

2021 Yılında da Kehanetleri Çıktı Azeri Şamanın

Katılım
16 Tem 2019
Mesajlar
117
Tepkime puanı
61
Puanları
28
Yaş
32
Konum
manisa
Web sitesi
bakmis.com
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Azerbaycanlı şaman kahini duydunuz mu? 2019 ve 2020 kehanetlerinden sonda 2021 kehanetleride bir bir çıkıyor. Daha 2021in bitmesine 4-5 ay varken geçen yıldan soylediği kehanetlerin birçoğu gerçekleşti.

Hangileri gerçekleşti derseniz eğer; Depremler, Orman yangını, Sedat Peker, Çin roketi, sokağa çıkma yasağı, yeni salgın kehanetleri...

Hemde nokta atışı. Mesela orman yangınlarının şiddeti ve ne zaman başlayacağı yada sokağa çıkma yasaklarının ne zaman kalkacağını ve aslında ne olduğunu bir sene oncesinden dile getirmiş.

 
Katılım
9 May 2019
Mesajlar
833
Tepkime puanı
911
Puanları
93
Yaş
33
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

Kehanet falcılık gibi gelecekten haber verme yöntemlerinden birisidir, bana göre hurafedir.. İnsan, tarihin her devrinde geleceğe ait olayları öğrenmek istemiştir. Kehanet insanın bu arzusuna cevap olarak ortaya çıkmıştır.Kuran’ı Kerimde’de belirtildiği gibi gaybı yalnız Allah bilir.Peygamberler ve Melekler anca Allah’ın kendilerine bildirdiği kadarıyla bilirler.Örneğin hava durumu raporları; bunu tahmin yapana gaybı biliyor denemez.Çünkü bunu metotlarla öğrenmiştir.Bunun dışındaki gelecekte neler olacağını bilmek sadece Allah’a mahsustur..
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)