Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

2019'da Banyo Trendleri

Muzik

2019'da Banyolarda Dekorasyon Trendleri
Tasarım otoritelerinin 2019 ev dekorasyon trendleri hakkında bolca fikir yürüttüğü yılın en önemli zamanı geldi.Gözden kaçırılmaması gereken, evin en önemli noktalarından biri de banyolar.
2019-da-banyolarda-dekorasyon-trendleri-11564181_9973_o.jpg

Günün stresini atmak, temizlenmek, ferahlamak için banyoların bu amaca doğru hizmet etmesi; görevini hakkıyla yerine getirmesi gerekiyor.
Bursa çıkışlı f2ms Grup Mimarlarından Mimar Figen Erdağ Demircan 2019 banyo dekorasyon trendleriyle ilgili şu bilgileri verdi;
Yeni bir ev alıyorsanız;hele de müstakil bir evse banyonun konumuna dikkat edin. Güzel bir manzara gören, geniş pencereli bir banyoda doğru yerleştirilmiş bir küvet oldukça önemli olacaktır.
2019-da-banyolarda-dekorasyon-trendleri-11564181_7408_m.jpg

Banyolarda aydınlatma büyük önem taşır. 2019 banyoları bol aynalı olacak. Bu da aydınlatmaya direkt etki eden bir unsur. Aydınlatmaların gerekli yerlerde bol (tıraş, makyaj gibi), diğer alanlarda ise soft olması iyi olacaktır.
Büyük banyolar 2019'da metal ve camlarla, bolca açık alan ile dikkat çekecek. Kapısız bir duş, odalardan sadece cam ile ayrılmış banyolar görülebilir. Bu fikir çok cazip gelmiyorsa; kapı yerine çeşitli paravanlar bu noktada kullanılabilir.
Oteller gibi büyük mekanlarda özel olarak ayrılmış makyaj odası bölümlerinde duvarlar floral desenlerle kaplı olacak. Büyük desenler, canlı renkler görebiliriz. Bu alanlara büyük yeşillikler konulacak.Büyük, küçük farketmeksizin banyolarınıza yeşillik ilave edebilirsiniz. Nem seven aloe vera bitkisini deneyin. Banyonuza çok yakışacak.
2019-da-banyolarda-dekorasyon-trendleri-11564181_883_m.jpg

Beyaz ve gri mermer revaçta
2019 beyaz ve gri mermerin yılı olacak. İç dekorasyonda bolca göreceğimiz beyaz ve gri mermer, banyolara da yakışacak. Klasik ve zamansız olan beyaz-gri mermerler ister geleneksel, ister modern olsun, her ortama ayak uydurabilir.
Infrared saunalar 2019'da karşımıza çıkacak. Evleri saunaya küçük dokunuşlarla çevirebilmek muhteşem bir deneyim ve rahatlatıcı bir unsur olacak.
Beton lavabolara, duvarlara hazır olun. Biraz kaba gibi görünse de; ahşap ve doğal çiçeklerle birleştiğinde cazip görünebilir.
2019-da-banyolarda-dekorasyon-trendleri-11564181_6957_m.jpg
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)