Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

2019 EN İYİ KAŞ MODELLERİ

EUPHRAT

https://forum.mevsim.org/
yonetici
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,160
Tepkime puanı
2,952
Puanları
113
Konum
izmir
Web sitesi
forum.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Yüksek ve parlaktan au naturel'e kadar, bunlar, yıl bitmeden önce başa çıkacak en popüler trend kaş stilleri.

a81d5cc7e881a9027dba6003a246c452


Beauty trendleri gelir ve gider ve son birkaç yılda kaşlar bir an bile olsa değiştirebileceğimiz bir özellik haline gelmiştir. Günümüzde kaşlarımızın şeklini değiştirmek, daha dolgun bir görünümde boyamak için ürünler kullanmak ve kaşlarımızı boncuk ve pullarla süslemek için teknolojiyi kullanabiliriz (bahçe kaşlarını hatırlıyor musunuz?). İlk başta kaşlar gerçekten anı yaşıyor gibiydi, ancak trendler kalın ve hızlı bir şekilde ortaya çıkmaya devam etti, bir kez kanıtladı ve herkes için kaşlara odaklanmanın yakın zamanda hiçbir yere gitmediğini kanıtladı.

Kaşlarınızı yıldızlarla göz kamaştırmak sizin için olmayabilir, ancak çoğu kaş eğilimi çok daha çekici. Bunun yerine, tamamen yeni bir görünüm kazandırmak için şekil, boyut ve kalınlığı değiştirmekle ilgilidir. Bu yüzden Benefit Cosmetics'in Ulusal Kaş Sanatçısı Hannah Mutze'yi bu yılki en iyi kaş trendlerinin neler olduğunu sorguladık.

“Kaş vurgusu kalmak burada,” diye açıklıyor Mutze, “yüksek ve parlak” olarak adlandırdığı önemli trendlerden birinin, ürünlerinizin kaş şeklini kaldırmak ve vurgulamakla ilgili olduğunu ekliyor. Bu yıl da tümüyle doku hakkında, spot ışığında vakit geçiren tüylü, lifli kaşlar var. En iyi haber? Doğal kaşlar hala trend. Mutze, “Yalnızca minimum bakım gerektiren doğal kaşlar yumuşak kenarlar ve ince şekillendirme ile ilgili” diyor.

Burada, bu yıl denemek için en üst kaş eğilimlerindeki düşüşü görüyoruz.

82cfa5f03683760158eb9a332f5d36f2


Tüylü doku
Kalbinin solukluğu için, gür, bence lissez-faire yaklaşımıyla dokuyu karıştırdı”, diyor Mutze, ilham veren aktör Jodie Comer'a işaret ediyor. “Bu kaş stili, tüm şekil ve boyutlardaki kaşlarda çalışır ve saniyeler içinde daha dolgun görünen bir kaşın yanılsamasını yaratır. En iyi sonuçları elde etmek için, doğal görünümlü bir dolgunluk oluşturmak için Benefit'in Gimme Kaş gibi sağlıklı bir lifli kaş jeli ile başlayın; daha sonra, güçlü bir tüy tutuşlu kaş jeli ile bitirin - tüyleri, nihai tüylü yüzey için tapınaklara doğru yukarı ve dışa doğru fırçalayın. ”
edb5f0805dcc4a56e1a1b345ad2698b2


Yüksek ve parlak
“Bu eğilim kaş kemiğinin üzerine vurgu bir kaygan kaydırarak kadar kolaydır - sadece Kaşınızın altında - ve harmanlama,” Mutze diyor. “Bu, kaşın altına ışık çekerek, kaldırmaya vurgu yaparak kaşınızın şeklini vurgulamaktadır.” Jasmine Tookes gibi yapın (yukarıda) ve Benefit'in Yüksek Kaş gibi mat bir formül deneyin, Mutze'yi önerin, “daha doğal bir görünüm ya da gerçekten parlak bir şey için parlar.”
336b036f42b664473e4f3f5e2c9ef3e6


Düz kuyruklar
“Anında bir yüz germe, düz kuyruklar (kaşın dış yarısı) kendi 2019'una yükseliyor” diyor Mutze. “Her şey kaşın yukarı ve yukarı doğru kaldırılması, yüzün tapınaklarına doğru bir noktaya çekilmesiyle ilgili.” Mutze'ye göre, Kate Bosworth bu görünümün poster kızıdır ve Benefit'i Tam Olarak Kaş Kalemimi kullanarak deneyebilirsiniz kaşın üst çizgisinden başlayarak daha düz bir kuyruk izlemek için.
49c23570e288f56b49c217adfc29278a


Au naturale
“Bu düşük bakım gals söner,” Mutze diyor. “Kaşınızın dolgunluğunu en üst seviyeye çıkarmak için aylık atma tonlarıyla güçlü yanlarınızı oynayın. Renk tonu, ten renginize uyacak şekilde özelleştirildi ve kaşların daha kalın ve daha belirgin görünmesini sağlayarak kaşların içindeki ve çevresindeki küçük tüyleri alır. ”Saoirse Ronan bu görünüm için ana etkiniz olmalıdır.
8480610e41de0b14916eae7421b14a88Yumuşak kemerler
“Görünürde hiçbir sert hatları, yumuşak kemerler bir 2019 favori olarak şekillendirmektedir,” Mutze diyor. “Nazik eğriler keskin açıların yerini bu stille değiştirerek süper femme kaplamaya gelir.” Dakota Fanning gibi yapmak için kaş kaleminizi kaş pudrası ile değiştirin. “Mini sünger veya fırça kullanarak uygulayın ve herhangi bir rengi bir makarayla iyice karıştırın.”
 

Prenses

Çok güzel gülümsüyordu, sevmeden geçemedim.
smod
Katılım
8 Tem 2018
Mesajlar
1,853
Tepkime puanı
4,136
Puanları
113
Yaş
29
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

:D
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular