Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

20 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları

Katılım
9 Eyl 2018
Mesajlar
1,257
Tepkime puanı
1,751
Puanları
113
Yaş
30
Konum
İstanbul
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

20 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları
659883.jpg


Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Koç; hareketli ve yoğun bir temponun içinde seni destekleyen ve onaylayan kişilerle bir araya gelebilirsin. Hem romantik hem de sosyal ilişkilerinde ön planda olabilir, olayların senin istediğin gibi gelişmesinden mutluluk duyabilirsin. Başladığın işleri sonuca götürebilecek cesarete ve enerjiye sahipsin.
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Boğa; duygularını saklamaya çalışsan bile sevdiklerin ve ailen yanında olduğu için mutluluk duyabilirsin. Dün olayların kontrolden çıkması bugün biraz daha fazla içine çekilmene neden olabilir ancak yine de evinde misafir ağırlayabilir ve zamanını keyifle geçirebilirsin.


İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili İkizler; sosyal ortamlarda yer alma çabanın karşılığını alabilir, içinde bulunduğun gruplarda göz doldurabilirsin. Hem arkadaşlık hem de romantik ilişkilerde beklentilerin yerine gelebilir, aldığın haberler harekete geçmeni, cesaret göstermeni ve hayattan daha fazla keyif almanı sağlayabilir.
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Yengeç; çalışma ortamında ya da sosyal çevrenin içinde cesur ve risk alan tutumunla gündemde olabilirsin. İlişkilerde ve toplumsal alandaki yerini korumak, uyum ve dengeyi sağlamak için çaba gösterebilirsin. Attığın adımlar ekonomik kazanca dönüşüp başarılı olmanı sağlayabilir.


Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Aslan; hayata bakış açının yenilendiği bir dönemdesin. İsteklerinde tutkulu ve ısrarcı olurken cesur hamleler sergileyebilirsin. Yurtdışı, medya ve hukuki konularda yeni girişimlerin olabilir; işbirliklerinin önemini fark edebilirsin. Sosyal medya da ki çıkışların dikkat çekici olabilir.
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Başak; bugün krizleri fırsata çevirebilecek cesareti kendinde bulabilir, kontrol altına almaya çalışsan da duygularını dolu dizgin yaşayabilirsin. Parayla ilgili konularda, borç ve alacaklarda risk alacağın girişimlerde bulunurken paylaşımlarında uyum ve dengeyi korumalısın.
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Terazi; hâlâ karşıt burcunda hareket eden Ay; gün boyunca kalabalıklar içinde olacağına işaret etmekte. Gerek yakın ilişkiler gerekse sosyal yaşantında sana keyif verecek gelişmeler yaşanabilir, gelen teklifler fırsatları da beraberinde getirebilir. Anlaşma ve uzlaşma sağlayabilir, işbirliği geliştirebilecek beceriler sergileyebilirsin.
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Akrep; alıştığın düzeni değiştirmek, kendi isteklerinin ön planda olduğu bir yaşam kurmak peşinde olabilirsin. Bugün kariyerini etkileyecek gelişmeler yaşayabilir, ani fırsatlar yakalayabilir, yeni görevler üstlenebilirsin. Ancak arada sağlığına özen göstermeyi unutmamalısın.
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Yay; yaşamdan keyif alacağın, sınırlarını zorlayarak risk alacağın bir gündesin. Özellikle aşk ilişkilerinde şanslı gelişmeler yaşanabilir, sürpriz tanışmalar ya da organizasyonlar olabilir. Uzun yolculuklar veya yüksek eğitimle ilgili beklentilerin gerçekleşebilir, sosyal medyadan heyecan duymanı sağlayacak fırsatlar gelebilir.
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Oğlak; evde, aile ile ilgili konularda yeni başlangıçlar yaşanabilir. Ani ve beklenmedik şekilde alacağın kararlarla yenilemeler yapabilirsin. Bir gayrimenkul alım satımında karşına fırsatlar çıkabilir, finansal destekler alarak hemen harekete geçebilir, taşınmayı planlayabilirsin.
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Kova; düşünce ve davranışlarında atak olabilir; fazla düşünmeden isteklerin için doğrudan harekete geçebilirsin. Yakın çevre, kardeşler ve akrabalarla olan ilişkilerinde uyum ve dengeyi kurmak için çaba gösterebilirsin. Yolculuk, eğitim ve anlaşmaları içine alan işlerde fırsatları iyi değerlendirmeye bakmalısın.
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu


Sevgili Balık; bugün para kazanmak ya da harcamak için acele edebilir hatta gözü kapalı riskler alarak fırsatların üstüne atlayabilirsin. Kazançlarını arttırmak için yeni oluşumlar içine ve işbirliklerine girebilirsin. Yeteneklerinin dikkat çekerek iş hayatında olumlu gelişmelere yol açacağı bir gündesin.​
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular