Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

19 Mayıs 2021 Yay Burcu ♐

SuMBuL

Tam güldüğün yerde başlar şiirler... Yang❤️
bayan
Katılım
4 Ara 2020
Mesajlar
2,317
Tepkime puanı
4,592
Puanları
113
Konum
...
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

Yay Burcu Günlük Yorumu Genel Durum
Haftanın üçüncü gününde, aldığınız ve alacak olduğunuz kararların arkasında durmaya çalışmalısınız. Sorunların ve sıkıntıların son bulması için ne gerekmekte ise onu yapmanız gerekmekte. Anlaşılabilir adımlar atmanın ne kadar değerli olabileceğini de unutmayın. Düşündüklerinizi gerçekleştirme konusunda biraz daha sabırlı olmalısınız.

Yay Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler
Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda her şeyin arzu ettiğiniz gibi olma olma ihtimali var. Birlikteliğinize verecek olduğunuz değerin de her açıdan belirleyici olabileceğini unutmamalısınız. Güzel gelişmelerle karşılaşabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz.

Yay Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer
İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleki açıdan canınızı sıkabilecek ufak tefek problemlerle karşılaşacak olsanız da üstesinden gelebileceksiniz. Olumsuzlukları gözünüzde çok fazla büyütmekten de kaçınmanız gerekmektedir. Amaçlarınızın dışına çıkmamanız gerekmekte.

Yay Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum
Bugün, parasal sınırlarınızın bilincinde olmalı ve abartıdan mümkün olduğunca kaçınmalısınız. Adım adım hareket etmeniz gerekli olan bir süreçten geçiyorsunuz. Kontrollü ve bilinçli olmanız gerekli olan bir gün.Kaynak: gunlukburc.net
 

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
genel
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,476
Tepkime puanı
6,856
Puanları
113
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular