Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

19 Mayıs 2021 Koç Burcu♈

SuMBuL

Tam güldüğün yerde başlar şiirler... Yang❤️
mod
Katılım
4 Ara 2020
Mesajlar
2,331
Tepkime puanı
4,622
Puanları
113
Konum
...
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

Koç Burcu Günlük Yorumu Genel Durum
Haftanın üçüncü gününde, tepkilerinizi ortaya koyma noktasında gereğinden çok sert yaklaşımlar ortaya koyabilirsiniz. Alınganlıklarınızı bir kenara bırakmalı ve anlaşılabilir adımlar atmanın yollarını aramalısınız. İçinde bulunduğunuz durum karmaşık olsa da üstesinden gelmeyi başaracaksınız. Biraz daha dengeli olmaya çalışın.

Koç Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler
Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda ufak tefek anlaşmazlıklar gündeme gelebilir. Sınırların bir kez daha belirlenmesi gerekli olan bir sürece giriyorsunuz. Düşünceleriniz daimi olarak değişim göstermekte. Biraz daha sabırlı olmaya çalışın.

Koç Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer
İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleki olarak daha kontrollü olmalısınız. Mantığa yatkın olmayan her ne var ise ondan uzak durmanız gerekmektedir. Sakinliğinizi korumayı başardığınız sürece her şey daha da iyiye gidecek. Keyif alabileceğiniz bir gün.

Koç Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum
Bugün, maddiyatla ilgili ufak tefek karmaşıklıklar yaşanılabilir. Gelir ve gider arasındaki problemlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşma ihtimali var. Biraz tutumlu olmalısınız.Kaynak: gunlukburc.net
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular