Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

18 Nisan 2021 Başak Burcu ♍

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
genel
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,476
Tepkime puanı
6,856
Puanları
113
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Başak Burcu Günlük Yorumu Aşk Falı
Daha fazla baskı yapamayacağınızı düşündüğünüzde, kendisinizi zor durumda bırakıyorsunuz. Bazı açılardan, patlamaya hazır bir bomba gibisiniz. Katılmacağınız fiziksel bir aktivite bulun, sizi meşgul edecek ve içinizdeki muazzam enerjyi dışarı atmanızı sağlayacak bir şey. İşler hayatınızda zor bir zirveye geliyor, özellikle başkalarıyla iletişim söz konusu olduğunda. Sevdiğiniz birine karşı öfkeye kapılmadan öncekendisinizi sakinleştirmenin ve duygularınızla baş etmenin bir yolunu bulun.

Başak Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer Falı
Bugün, önemli kariyer konularına odaklanma arzunuz, etrafınızdakilere, özellikle aile üyelerine karşı biraz sabırsız olmanıza neden olabilir. İletişim eksikliği yanlış anlamalara neden olabilir. İlişkilerinizi etkilemeden önce stresinizi etkisiz hale getirmeniz gerekir. Kendinize bir kutu çikolata alın ve hepsini yiyin! Daha da iyisi, hava izin verirse uzun bir yürüyüş yapın. Öyle veya böyle, kafanızı boşlatmalısınız.

Başak Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum & Para Falı
İş hayatınızla ilgili bazı arzularınız olsa da, şu anda taleplerinize göre hareket edeceğiniz bir zaman değil. Bunun zamanı düşündüğünüzden çok daha erken gelecek! İçinizdeki değişimin doğasını anlama aşamasındasınız. Açık bir biçimde sizi yeni yönlere çeken de bu. Sabırlı olun; bırakın dönüşüm rotasını tamamlasın.

Başak Burcu Günlük Yorumu İyi Yaşam & Sağlık Falı
Şu anda mücadeleyi bırakamazsın, hele ki bu kadar yüzüp kuyruğuna gelmişken olmaz. Senin için zor vakitler olabilir, kendisini kati olarak kanıtlaman bekleniyor. Fakat bu oflayıp puflayıp pes etmek için bir bahane olamaz. Uyu, spor yap ve düzgün beslen. Savaşı kazanacak güce sahip olacaksın, yeter ki kendisine başarmak için şans tanı


-Alinti-
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular