Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

18 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumu

Muzik

Günlük burç yorumları 18 Aralık 2018
KOÇ BURCU
Sevgili Koçlar, enerjiniz ve cesaretiniz nihayet eskisi günlerdeki gibi. Bütün gün iyi ruh halinin tadını çıkarmalısınız. İkna gücünüz güçlü. Duygularınızın ardında ekstra bir enerji artışı var. Bunun, derinlerde bir çeşit dönüşüme yol açabileceğini göreceksiniz. Ne yaparsanız yapın, tutkuyla yapın.

BOĞA BURCU
Sevgili Boğalar, bugün eğlenin ve sonuçlardan çok fazla endişelenmeyin. Yapılacaklar listenizi bir kenara koyun ve eğlenceye odaklanın. İnsanlar bugün biraz fazla dikkat gerektirecek, bu yüzden onlara cömert davranın. Duygularınız güçlü ve dinamik. Sözlerinizin ardındaki yoğunluk tutkunuzu yansıtıyor.

İKİZLER BURCU
Sevgili İkizler, bugün sözlerinizin arkasında bir tutku var. Yaşamdaki büyük değişiklikleri teşvik etme gücünüz var. Eğer bilge bir şekilde davranırsanız, onları gerçekleştirmenin birçok yolunu bulabilirsiniz. Arkadaşlarınızın ve akrabalarınızın size sağladıkları tavsiyeler doğru şeylerdir, bu yüzden onları kişisel felsefenize dahil edin. Tam olarak söyledikleri gibi yapmak zorunda değilsiniz, ancak kesin bir karar vermek için içgörülerinize güvenmelisiniz. Sizi tanıyorlar ve sizi için en iyisini biliyorlar.


YENGEÇ BURCU
Sevgili Yengeçler, bugün dışarı çıktığınızda karşılaştığınız insanlar enerjinizi düşürebilir. Onlar da en az sizin kadar inatçı, bu yüzden dikkatli davranın. Başkalarını kontrol etmeye ve manipüle etmeye çalıştıkça, daha fazla sürtünme meydana gelir. Arkadaşça bir tavır takının ve çok ciddiye almamaya çalışın.

ASLAN BURCU
Sevgili Aslanlar, bugün sizin için harika bir gün. Başkalarıyla yaşayacağınız olumlu deneyimlerden zevk almalısınız. Hayatınızda şu anda yavaş hareket eden, dönüşen bir enerji var. Kalbinizi ateşleyen büyük bir ateş ve tutku olduğunu göreceksiniz, bu yüzden nazik ruhunuzla cömert davranın ve sözlerinizi yerine getirin.
BAŞAK BURCU
Sevgili Başaklar, bugün insanlar sizden pek çok şey talep edebilir. Onları memnun etmek için ne yapabilirsiniz? Olmadığınız biri gibi davranmanız gerektiğini düşünerek aşırıya kaçmayın ve kesinlikle kendinizi rahatsız eden hareketlerden uzak durun. Sevginize karşı cömert olun, ama karşılığında duygusal destek aldığınızdan da emin olmalısınız. Küçük ayarlamalar gerektiren bazı dengesizlikler olması muhtemeldir.


TERAZİ BURCU
Sevgili Teraziler, insanlar bugün biraz bencil ve ben merkezli olabilirler, ancak bu, onları takip etmeniz gerektiği anlamına gelmez. Mutlu olmak için üzerimize düşeni yapmamız gerekiyor. Bu durumu dengeye sokma yeteneğine sahipsiniz ve bunu denemekten kesinlikle çekinmemelisiniz.

AKREP BURCU
Sevgili Akrepler, bugün insanlarla iletişim kurmak kolay olmayabilir, ama her zamanki gibi, sadece akışla giderseniz, eğlenebileceğinizi göreceksiniz. Başka birinin dramına yakalanmamaya çalışın. Yaşamınızdaki olumsuzlukları temizlemek için iyi bir davranış sergiliyorsunuz. Bugün açık yürekli bir tavır takının.

YAY BURCU
Sevgili Yaylar, bugün işler sizin için son derece iyi gidiyor. Hiçbir şeyin aksamasına izin vermeyeceksiniz. Her şeye rağmen, ihtiyacınız olan şey için savaşıyorsunuz. Duygularınızın ardında büyük bir güç var. Duygularınızın yoğunluğunun gerçek ve cesur olduğunu göreceksiniz. Bugün, arkadaşlık ufkunuzu genişletmek için de iyi bir gün. Sevdiğiniz kişileri dinleyin ve ihtiyaç duydukları şeylere dikkat edin. Daha az konuşmak ve daha fazla dinlemek, iyi ilişkiler kurmanın ilk adımıdır.

OĞLAK BURCU
Sevgili Oğlaklar, bugün sevdiklerinize her zamankinden çok sarılın. Ufak tefek sorunlar yüzünden büyük tartışmalara girmeyin. Yeni bir maceraya başladığınızda, artık yaşamınızda istemediğiniz durumlara son vermelisiniz. Hayatınızdaki yeni titreşimler hakkında hissettiğiniz iyimserlik ve heyecanı hiçbir şeyin azaltmasına izin vermeyin.


KOVA BURCU
Sevgili Kovalar, bugün cesaretle hareket edin. Önemli bir devlet adamıyla tanışacakmış gibi giyinin. Aynaya baktığınızda kendinizle gurur duyun. İnsanların güçlü ve güvenilir olduğunuzu bilmelerini sağlayın. Etrafınızdaki insanlara çok fazla övgü, kredi ve teşekkür verdiğinizden emin olun.

BALIK BURCU
Sevgili Balıklar, bugün ihtiyaçlarınızın bilincine varın ve biraz bencilce olmaktan çekinmeyin. Kendinize hak ettiğiniz krediyi verin. Bir süre çok özverili olmamaya çok dikkat edin. Arkadaşlarınızla uyum sağladığınızı düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Evren, karşılıklı saygı ve işbirliğine dayalı bir ilişkiyi hak ettiğinizi biliyor, siz de biliyorsunuz. İhtiyacınız olanı talep etme zamanı.

 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular