Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

17-23 Haziran Haftalık Burç Yorumlar

Katılım
9 Eyl 2018
Mesajlar
1,257
Tepkime puanı
1,751
Puanları
113
Yaş
30
Konum
İstanbul
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık 17-23 Haziran haftalık burç yorumları..

4773


KOÇ: Haftaya Yay Burcu’nda oluşacak bir Dolunay etkisiyle başlayacaksınız sevgili Koç ve yükselen Koç’lar. Attığınız adımların karşılığını göreceksiniz. Geleceğinizi etkileyecek işlerinizden önemli sonuçlar alabilirsiniz. Bu Dolunay’da inançlarınızın ve hayata bakış açınızın gerçekçiliğini net bir şekilde göreceksiniz. Doğru şekilde hareket ettiğiniz ve gerçekçi davrandığınız müddetçe bu Dolunay’ın sizi desteklediğini göreceksiniz. Bu hafta çok yoğun etkilere sahip olacak. Ailevi konular önem verdiğimiz konuların başında gelecek. Bu konularda çabuk harekete geçme ve hızlı adımlar devrede olabilir. Bu hafta sert söylemlere dikkatli olmakta fayda var. Alıngan yapınız ön planda olacak. Tepkisel davranabilirsiniz. Aile içerisinde sürtüşmelere açık olacaksınız. Cuma günü Güneş, Yengeç Burcu’na geçiyor. Ev ve aile bir ay boyunca üzerine düşeceğiniz alanlar olacak sevgili Koç’lar.BOĞA: Yeni haftaya Yay Burcu’nda oluşsak Dolunay ile başlıyoruz sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar. Bu Dolunay maddi konularla ilgili olayları karşınıza getirebilir. Yeniay sonrası aldığınız kararların sonuçlarını sorgulayacağınız bir Dolunay olacak. Parasal konulara hızlı bir şekilde çözüm üretebileceksiniz. Sosyal çevreniz için yaptığınız birtakım harcamalar ya da arkadaşlarınızla girişeceğiniz bazı işlere dikkat etmelisiniz. Bu hafta yoğun gezegen geçişleri olacak. Sizin de algınızı yakın çevrenizdeki insanlara yönlendirmeniz gerekecek. Girişimlerinizle ilgili konular hızlanabilir. Alıngan ve çabuk tepki veren tavırlar içine girebilirsiniz. Bazı fikirlerinizin kabul görmemesiyle şüphe içine düşebilirsiniz. Tehlikeli yerlerden ve durumlardan perşembe günü uzak durmaya özen gösterin. Cuma günü Güneş burç değiştirecek ve yakın çevre konuları devrede olacak. Hareketli birtakım aktiviteler içerisine girmek önem kazanacak.


İKİZLER: Haftaya karşıt burcunuzda oluşacak bir Dolunay ile merhaba diyeceksiniz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Hayatınızla ilgili aldığınız kararlara insanların nasıl tepki verdiği ve sevdiğiniz insanla ilgili konular bu Dolunay’ın konusunu içerecek. Ortaklı ilişkileriniz ve özel hayatınızdan yana şans ve fırsatların karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Bazı noktalarda fikir ayrılığı yaşadığınız insanlarla sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. İnanç ve fikirleriniz yüzünden tartışmaya girmekten kaçınmalısınız. Salı günü agresif ve sert tutumlar içerisinde olabilirsiniz Perşembe günü çabuk tepkiler verebilirsiniz. Cuma günü algınızı t am olarak parasal konulara yönlendireceksiniz. Bir ay boyunca maddi kazançlarınızla ilgili adımlar atmak isteyeceksiniz.YENGEÇ: Pazartesi günü öğle saatlerinde oluşan bir Dolunay ile haftanız başlıyor sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç’ler. Bu Dolunay iş, hizmet ve sağlıkla ilgili konularda hızlı gelişmeleri karşınıza getirebilir.İşle ilgili konularda karşınıza fırsatlar çıkabilir. Kendinizi mutlu, şanslı ve iyimser hissedebilirsiniz. Sağlığınıza gereken özeni göstermeyi unutmamalısınız. Uzak çevreden insanlarla yaptığınız işlerde sıkıntı ve sorunlara açık olabilirsiniz. Özel hayatınızdaki insanla sorunlarını gidermek istiyor olabilirsiniz. Algınızı kendinize çevirmelisiniz. Yapacağınız işlere odaklanmalısınız. Vereceğiniz sinirli tepkiler etrafınızdaki insanları şaşırtabilir. Özel hayatınızdaki sıkıntılar için perşembe gününe dikkat etmelisiniz. Cuma gününden sonra ise Güneş sizin burcunuza geçecek. Kendinize güveninizin geldiği, sağlıklı bir dönem içine girmiş olacaksınız.


ASLAN: Haftaya Yay Burcu’nda oluşacak bir Dolunay ile giriş yapacaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslan’lar. Bu Dolunay ile beraber aşk hayatınız hareketlenebilir. Önemli kararlar devrede olabilir. Yeniay sonrası elinize geçen şans ve fırsatların neye dönüştüğünü göreceksiniz. Sanatsal alanlarda güzel açılımlar yaşamış olabilirsiniz. Bu Dolunay’da tüm bunların karşınıza geldiğini göreceksiniz. Çocuğunuzun hayatıyla ilgili önemli konular hayatınızda yer alabilir. Sezgileriniz devrede olacak. Geri planda durduğunuz ve olayları gözünüzde büyüttüğünüz bir dönem. Sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz. Duygu iniş çıkışların çok yüksek olacak. Çabuk tepki vermeler ve anlık patlamalar yaşayabilirsiniz. Sakin olmaya özen göstermelisiniz. Kalabalıklar içerisinde olmak istemeyeceksiniz buna rağmen aktiviteler ve olaylara davet edileceksiniz. Dengeyi sağlamaya çalışmalısınız.BAŞAK: Haftanızda ailevi alanda oluşacak bir Dolunay ile merhaba diyeceksiniz sevgili Başak ve yükselen Başak’lar. Ev ve aile konularıyla daha fazla ilgili olacaksınız. 3 Haziran’da oluşan Yeniay bazı hızlı gelişmeleri karşınıza getirmişti. Yaşanacak Dolunay’da bu gelişmelerin hayatınıza nasıl yansıdığını göreceksiniz. Önemli şans ve fırsatlar devrede olabilir. ikili ilişkiler ve özel hayat alanında hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Kafanızda kurduğunuz planlarla gerçekte yaşananlar örtüşmeyebilir. Çocuğunuzla ilgili konularda eşinizden güzel destekler göreceksiniz. Bu hafta söylediklerimize ve yaptıklarımıza dikkat etmemiz gereken haftalardan bir tanesi. Sosyal çevre ve bulunduğunuz ortamlar önemli olacak. Beklenmedik birtakım konularda kendinizi savunmak zorunda kalabilirsiniz. Cuma günü arkadaşlıklarınıza daha fazla önem vereceksiniz.


TERAZİ: Dolunay etkisi ve yakın çevrenizdeki konularla haftanız başlıyor sevgili Terazi ve yükselen Terazi’ler. Sosyal medya ve yayıncılığa dair işleriniz varsa sonuçlarını alabilirsiniz. Girişimlerinizle ilgili konularda güzel sonuçlar alabileceğiniz bir dönem olacak. Bazı ilişkilerinizi sonlandıracak, bazılarını ise daha farklı devam ettirmek isteyeceksiniz. Bu hafta göz önünde olacağınız yerlerde, kariyer ve iş alanlarınızda söylediklerinize dikkat etmelisiniz. Alınganlıklar devrede olabilir. Tartışmalara girmemeye özen göstermelisiniz. Ailevi konularda ve iş alanlarınızda çekişmeler yaşanabilir. Aile hayatınızın sorumlulukları yüzünden kariyerinizde istediğiniz işleri yapamayabilirsiniz. Cuma günü Güneş, Yengeç Burcu’na geçiyor. Kariyeriniz, hedef ve amaçlarınız ile ailevi konulara daha fazla önem vereceğiniz bir döngü içerisine giriyorsunuz. Algınızı buraya yönlendirecek ve işinizle ilgili olmak isteyeceksiniz. Kendinizi göstermek ve onay almak önemli olacak.

AKREP:Haftaya maddi alanda oluşacak bir dolunay etkisi ile başlıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrep’ler. Bu Dolunay elinize bir para geçmesine sebep olabilir. Maddi konularda birtakım stratejiler geliştirip bunlara uyduysanız sonuçlarını bu Dolunay ile beraber görebilirsiniz. Risk almamaya özen göstermeniz gerekiyor. Bu hafta riskli konularda fazla desteklenmeyeceksiniz. Anlık kararlar alıp uygulamanız ve sonucunda kayıplar yaşamanız söz konusu olabilir. Bu hafta seyahatlere ve eğitimsel konulara dikkat etmeniz gerekiyor. Bu alanlarda engeller ve sorunlar oluşabilir. Sıkıntı yaşadığınız kişilerle inatlaşmamanız gereken bir dönem sevgili Akrep’ler. 18-19 ve 20 Haziran tarihlerine dikkat etmelisiniz. Cuma günü Güneş, Yengeç Burcu’na geçecek. Yeni insanlarla bir araya gelmekten ve seyahat etmekten mutluluk duyacaksınız. Bu dönemi kendinizi geliştirmek istediğiniz alanlar için kullanmalısınız.


YAY: Haftaya sizin burcunuzda oluşacak bir Dolunay ile başlıyorsunuz sevgili Yay ve yükselen Yay’lar. Sizin için önemli olacak. Hayatınızla ilgili adım atmak istediğiniz konularda hayatın sizi desteklediğini göreceksiniz. İyimser duygularla hareket edeceksiniz. Şanslı ve bereketli bir hafta olacak. Yeniay’da ikili ilişkiler ve özel hayat alanında yaşadığınız olayların sonuçlarını göreceksiniz. Ailevi konuları fazla abartmamalısınız. Beklediğiniz desteği görememiş olabilirsiniz. Birtakım sıkıntılar karşınıza çıkabilir ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Sezgilerinizden ziyade mantığınızla hareket etmek önemli olmalı. Önümüzdeki haftalarda maddi konularda harekete geçeceksiniz. Birtakım masraflar devrede olabilir. Olumsuz olmayıp, kafanızı bunlara çok fazla takmamalısınız. İşlerin kolaylıkla yoluna gireceğini göreceksiniz. Bu dönemde ruhsal çalışmalarla ilgilenmek doğru olabilir.OĞLAK: Haftaya Yay Burcu’nda oluşan bir Dolunay ile başlıyorsunuz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak’lar. Bu Dolunay sizin kadersel alanınızda oluşacak. Geri planda durup olaylara dışarıdan bakmanız gereken bir Dolunay yaşayacaksınız. Yalnız kalmak ve her şeyi gözden geçirmek anlamında şanslı olabilirsiniz. Üzerinizdeki sorumluluklar sizi bunaltmış olabilir. Uzaktan beklediğiniz bir haber varsa gelme olasılığı yüksek görünüyor. Yakın çevrenizdeki insanlarla olan bağlantılarınızda birtakım sorunlar devrede olabilir. İş hayatınızda kandırılmalara açık olabilirsiniz. İletişimsel konularda biraz daha gerçekçi davranmalısınız. Gücünüzü oraya koymaya çalışmalısınız. Bu hafta en çok ortaklık ve ikili ilişkilerde sorun yaşayacaksınız. Karşı tarafın alınganlık yaptığı durumlarda anlayışlı davranmalısınız. Cuma günü özel hayat ve ikili ilişkiler önem kazanmaya başlayacak. Bu hafta yaşayacaklarınızdan sonra hayata daha farklı bakabilirsiniz. İlişkilerinizi yeniden yapılandıracaksınız.


KOVA: Sosyal çevre alanınızda bir Dolunay gerçekleşiyor sevgili Kova ve yükselen Kova’lar. Eğitim ve sanatsal alanda başlattığınız işleriniz varsa karşılığını alacağınız bir dönem olacak. Organizasyon ve etkinlikler hayatınızda hızlanabilir. Bu hızlanma size güzel birtakım sonuçlar getirebilir. Maddi alanda kararsızlıklarınız devrede olabilir. Arkadaşlarınızla yapacağınız işlerinizde kandırılma ihtimaliniz var. Sosyal çevrenizden yana şansınız yüksek olacak. Parasal konularda ise çok dikkatli olmalısınız. Bu aralar iş ve günlük hayatınızın rutinine dikkat etmeniz gerekiyor. Sağlıkla ilgili konu ve olaylar bu hafta sizi yorabilir. Sağlığınıza gereken özeni göstermeye çalışın. Yalnız kalmak istediğiniz bir dönem olacak ancak sosyal çevre yoğunluğunuz buna izin vermeyecek. Bu dönemde doğru adım atan kazanacak.BALIK: Haftaya hedefleriniz, kariyeriniz ve ailevi alanda oluşacak bir Dolunay ile giriş yapıyorsunuz sevgili Balık ve yükselen Balık’lar. Bu alanlarda önemli fırsatlar devrede olabilir. Yeniay’da attığınız adımların karşılığını hem sosyal yaşam hem ailevi ortamlara hem de işe nasıl yansıdığını net bir şekilde göreceksiniz. Dolunay zamanlarında dengede olmak çok önemlidir. Keyifli fırsatların hayatınızda olduğunu göreceksiniz. İş alanlarında çeşitli fırsatlar karşınıza gelebilir. Özellikle bu hafta inançlarınız ve arkasında durduğunuz konularla ilgili olarak tartışmalara girmemeye özen göstermelisiniz. Çocuklarla ve beraber olduğunuz insanla olan ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekecek. Sosyal çevrenizle özel hayatınız arasında olan dengesizlikler ruhsal durumunuzu bozabilir. Perşembe günü fiziksel anlamda kendinizi fazla zorlamamalısınız. Cuma günü itibariyle aşk hayatınız ön plana çıkacak.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular Forum Tarih
Absnthe Burçlar 0 353
Absnthe Burçlar 0 334

Benzer konular