Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

16 Nisan 2021 Terazi Burcu ♎

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
uye
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,988
Puanları
113
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Terazi Burcu Günlük Yorumu Aşk Falı
Bu burçlar kuşağındaki Terazi burçlar savunma hattına sahip olmalarıyla diğerlerinden ayrılırlar. Bugün, etrafınızdaki insanların aşırı coşkusunu sakinleştireceksiniz ve bu insanların hepsi bir projeyi gerçekleştirmede karşılaşılan zorluklardan bütünüyle habersiz gibi görünüyor. Meslektaşlarınızın akıl yürütmedeki sıkıntılarına değinmek ve ayrıca ailenizdeki çılgın gençler arasında bir disiplin ve kontrol sağlamak zorundasınız. İyi şanslar!

Terazi Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer Falı
Hayallerinizi takip etmek konusunda genelde muhafazakar davranıyorsunuz, genelde önünüzdeyken ilerlemenin fırsatlarını kaçırıyorsunuz. Bugün hayatın gidiş yönüne bakmalısınız. Kendinize karşı dürüstseniz, işinizden ve kişisel yaşamınızdan daha büyük ve çok daha iyi şeyler arzu ettiğinizi göreceksiniz. Düşüncelerin sizi strese sokmasına izin vermeyin. Gerçekten arzu ettiğiniz şeyin peşinden gitmek için yapıcı stratejiler geliştirmeye çalışın.

Terazi Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum & Para Falı
Finans konuları bugün sizi için bir hayli belirgin görünüyor. İyi ya da kötü bir şey değil, yalnızca belirgin! Hesaplarınızı kontrol etmeye elinizden geldiğince vakit ayırın ve her şeyin düzende olduğundan emin olun. Faturaları toplayıp, düzene sokmanın zamanı artık geldi! Ayrıca bütçe konularına odaklanmaya çok görünüyorsunuz.

Terazi Burcu Günlük Yorumu İyi Yaşam & Sağlık Falı
Bugün daha yüksek seviyelere çıkmayı dene. Bugün, bütün cevaplara sahip olduğunu hissettiğin günlerden biri ve sen de durduğun konumda gayet memnunsun. Büyük bir öğün yemek yemiş ve bitirmişsin ve şimdi yemeğin midene girmesinin keyfini çıkarıyormuş gibi hissediyorsun. Yine de şu zamanların, ilerleme kaydetmek adına atılımlar yapmak açısından iyi olduğunu göz önünde bulundur ve enerjini boşa harcama!

-Alinti-
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular