Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

16 Nisan 2021 Oğlak Burcu ♑

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
uye
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,988
Puanları
113
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Aşk Falı
Biraz kafanız karışmış olabilir. Bu durumda derin bir nefes alın ve yavaşlayın. Çılgına dönmeniz size hiçbir şey kazandırmaz. Kalbiniz ve aklınız her yönde çalışıyor, bu nedenle sakinleşmek için elinizden geleni yapın. Özel bir çözüm bulmanız gerektiğini düşünmeyin. İşleri zorlaştırmak yalnızca sizi sinirlenmenize ve zamanınızın boşa gitmesini sağlar.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer Falı
Güç problemleri ile meşgul olabilirsiniz. Bazen, kaderinizdeki kariyerin söylediklerini duymak için çok fazla çalışmakla meşgul oluyorsunuz. Bu küçük görevlerle absorbe edilmeye meyillisiniz ve büyük fotoğrafı çizebilmek için kendinize zaman ayırmıyorsunuz. Uzun vadeli hedeflerinizin bir listesini yapmaya çalışın. Şu anki durumunuzun size yardımcı olup olmadığını ya da size zarar verip vermediğini görün. Rahatlamak için biraz kendinize zaman ayırmayı da unutmayın!

Oğlak Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum & Para Falı
Entelektüel ya da ruhani konulardaki düşünceleriniz ağır ağır değişiyor mu? Eğer öyleyse, bu değişim sizi korkutmasın. Geleneksel değerler ve fikirler bugün size özellikle çekici gelebilir bu nedenle direnciniz de her zamankinden daha kuvvetli olabilir. Fakat biliyorsunuz ki sonsuza dek aynı kalamazsınız. Bugün kendinize bir mola verin. Yarın rutin hayatınıza ve değişim maceranıza geri dönersiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu İyi Yaşam & Sağlık Falı
Bugün biraz alıngan ve hassassın. Bazen insan gruplarıyla iyi anlaşabiliyorsun, kimi zaman de kendisine özel vakit ayırmak istiyorsun. Şu anda çevrende insan istemiyorsun. Kişisel alana ihtiyacın var. Belki de biraz meditasyon sana iyi gelir. Veya en sevdiğin parçaları dinlemek şarjını doldurabilir. Kendine zaman ve alan tanımalısın.

-Alinti-
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular