Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

16 Nisan 2021 Koç Burcu♈

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
uye
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,988
Puanları
113
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Koç Burcu Günlük Yorumu Aşk Falı
Birinin tüm ihtiyaçlarınızı karşılamasını ve özellikle de duygusal boşluğunuzu doldurmasını istiyorsanız, çok uzun bir süre beklemeniz gerekebilir. Aşktaki paradoks, en az ihtiyacınız olan anda gelmesidir. Öyleyse, kendinize tamamlamak için gerekli olan adımları atın. Eğer yapmazsanız, size çok yakışmayan şeylere sonsuza kadar bağlı kalacaksınız.

Koç Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer Falı
Hassas ve çok çabuk etkilenen birisisiniz. Havada oluşan yoğun atmosfere minnettar değilsiniz ama kendinizi motive etmek için ihtiyaç duyduğunuz şey tam da budur! Evet, çok fazla baskıyla yüzleşmek üzeresiniz ama başa çıkabilirsiniz. Artık planlama yok, gecikme yok, uçuk hayaller kurmak yok! Kemerinizi bağlayın ve işinizi bitirin. Boş zamanlarınızda hayal kurabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum & Para Falı
Eğer bir şirket ya da bir ekibin başındaysanız, Bir toplantı ya da grup aktivitesi organize etmek isteyebilirsiniz. Bugün insanlar arasındaki etkileşimler için iyi bir gün ve kişisel çıkarların her zamankinden daha fazla olacağı bir gün. Bugün doğru ve yanlışı arasında savrulmak istemiyorsunuz. Kendinizi savunmak kendi kurallarınızı koymak mecburiyetinde kalabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumu İyi Yaşam & Sağlık Falı
Bugün pek çok feminen enerji tarafından sarılmış olabilirsin. Dişi aile üyelerinle vakit geçirmek isteyebilirsin, annenle, kız kardeşlerinle veya eltinle beraber olabilirsin. Ya da gününü romantik partnerine ayırabilir, feminen enerjinin keyfini çıkarabilirsin. Bütün bu anaç ve duygusal enerji sana iyi hissettirecektir. Bazen hislerini içinde tutuyorsun, fakat hayatındaki özel insan seni duygularını paylaşman konusunda cesaretlendiriyor.


-Alinti-
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular