Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

16 Nisan 2021 İkizler Burcu ♊

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
uye
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,988
Puanları
113
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

İkizler Burcu Günlük Yorumu Aşk Falı
Hayatın manasını düşünüyor olabilirsiniz. Son yaşamakta olduğunuz olayları kavramaya çalışırken, düşünceli bir ruh hali içinde olacaksınız. Zorlu bir kişisel ilişkiyi çözmeye çalışıyorsunuz. Sizin sık sık bamtelinize basan sevdiğiniz biriyle nasıl başa çıkabileceğinizin yolunu bulabilir veya yeni bir kariyer düşünebilirsiniz. Kendinize gerçekten ne yapmak istediğinizi soruyor olabilirsiniz. Bunlar sorulacak iyi sorular, bu nedenle biraz iç değerlendirmesi yapmaktan korkmayın.

İkizler Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer Falı
Para yönetimine çok odaklanmış olabilirsiniz. Belki çek defterinizi dengelemeye çalışıyor olabilirsiniz. Belli şeylere çok fazla para harcadığınızı fark ediyor olabilirsiniz. Bu bir bütçe ile oluşturmak için iyi bir zaman olabilir. Ya da geleceğinizi düşünebilirsiniz. Belki de size biraz yatırım yapmak isteyebilirsiniz, bu şekilde faizinden kazanç sağlayabilirsiniz. Finansal danışman ya da size yardımcı olabilecek tecrübeli bir arkadaşınızla konuşun.

İkizler Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum & Para Falı
Bugün, finansal olarak size fayda sağlayacak olan beklenmedik yeni bir arkadaşlığa merhaba diyebilirsiniz. Bu, sosyal bir etkinlik sonrasında ya da yakın bir arkadaşınız sayesinde tanışacağınız biri olabilir. Uzun süredir yaşamadığınız yeni bir yakınlık hissedebilir ve alış-veriş fikirleri üstünde saatler harcayabilirsiniz. Telefon numaranızı ya da mail adresinizi birbirinize verdiğinizden emin olun. Zira bu kişi ile kesinlikle tekrar görüşmek isteyeceksiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumu İyi Yaşam & Sağlık Falı
Duygularının uzun bir tatile ihtiyacı olduğu gerçeğini düşünüyorsun. Bugün, yalnızca tek bir şey yapmak istiyosun...şapşallık olabilir mi? Çevrendeki herkese esprilerle takılabilirsin! Yaşamın sunmuş olduğu bütün neşeyi benimsemek için muhteşem bir gün. Gerisi ise zaten boş!
-Alinti-
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular