Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

16 Nisan 2021 Balık Burcu ♓

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
uye
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,988
Puanları
113
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Balık Burcu Günlük Yorumu Aşk Falı
Bir şeyleri akışına bırakmak bugün size cazip gelmeyebilir. Bu, herkes aşağı doğru yüzerken sizin yukarı doğru yüzen tek balık olmak isteyeceğiniz zamanlardan biri olabilir. Sürünün geri kalanı ne derse desin, siz kendi yolunuzdan gidin. Belli bir biçimde hareket etmeniz ya da belli bir yere gitmeniz konusunda sevdiklerinizin baskısını hissedebilirsiniz. Böyle şeyleri sadece başkalarını memnun etmek için yapmayın, sizi memnun eden şey ne ise onu yapın.

Balık Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer Falı
Gününüz huzurlu bir hisle dolu olmalı. Bugün iş yerinde insanlar normalden çok daha iyi geçinecekler. Bir iyi niyet ve uyum ruhunu göreceksiniz. Etrafınızdaki insanlarla çok daha iyi ilişkiler kurmak için bu pozitif enerjiyi kullanın. Sizinle aynı fikirde olmayan iş arkadaşınızla barışın. Ortak bir zemin bulun ve ateşkes ilan edin. Bugün havayı yumuşatırsanız kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum & Para Falı
Duyduğunuz ya da okuduğunuz ruhani ve metafiziksel konular bugün kafa karıştırıcı ve biraz da sıkıcı gelebilir. Tek başına bir yerlere gidip bu konuları anlamaya çalışabilirsiniz, fakat bugün bunun için iyi bir zamanlama değil. Çünkü böyle yaparak yalnızca kafanızı biraz daha karıştıracaksınız. Bugün bilgi toplamak için iyi bir gün diye düşünün, bunları kabul edip etmeme konusunda düşünmeyin. Yarın zihniniz daha steril olacak.

Balık Burcu Günlük Yorumu İyi Yaşam & Sağlık Falı
Bugün bir yolculuğa çıkmak veya birilerini ziyaret etmek isteyebilirsin. En son ne zaman böyle bir gün geçirmek için kendisine izin vermiştin? Muhtemelen üzerinden çok uzun zaman geçmiştir. Bu planın sayesinde hem sen keyifleneceksin hem de yanındakiler senle vakit geçirdikleri için sevinecek. Yanında bir arkadaş bulundursan da bulundurmasan da, bir süredir görmediğin insanlarla etkileşim kurmanın ya da yeni yerler görmenin keyfini çıkar!


-Alinti-
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular