Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

16 Nisan 2021 Aslan Burcu ♌

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
uye
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,988
Puanları
113
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Aslan Burcu Günlük Yorumu Aşk Falı
Bu akşam romantik bir akşam yemeği planınız mı var? Eğer öyleyse, her şeyin umduğunuz gibi gitmesi olası. Güzel görüneceksiniz ve doğal olarak sıcak ve sevgi dolu olacaksınız. Arkadaşlaızla sıradan karşılaşmalarınız bile daha yakın bağlar getirebilir ve yeni tanıdığınız insanlarla arkadaş olmanız mümkün. İletişim becerileriniz şu an için çok yüksek ve her türden insan size karşılık verecek gibi görünüyor. Haydi görelim sizi!

Aslan Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer Falı
Hayalinizdeki doğa bugün belirtilerini gösterecek ve dünyayı daha idealist bir biçimde görmeye yatkın olacaksınız. Şu anki durum sırf sizin gördüğünüz gibi değil diye, sizin bu durumu arzu ettiğiniz şekle sokamayacağınız manasına gelmez. İş hedeflerinize geldiğinde, cesur olun. Fantezilerinizin sınırları aşmasına izin verin ve onları gerçeğe dönüştürmek için çalışın.

Aslan Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum & Para Falı
Eğer ufkuzunu sıra dışı bir biçimde genişletmek istiyorsanız, bugün düşünceleriniz aniden gerçeğe dönüşebilir. Tanıdığınız birisi yapmak arzu ettiğiniz şey için size fırsatla gelebilir. Bir süreliğine düşünebilirsiniz ancak bu aşamayı çok da uzatmayın. Bu fırsat insanın ayağına bir kere gelir! Her açıdan düşünün. Büyük ihtimalle, isteğinizin peşinden gideceksiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumu İyi Yaşam & Sağlık Falı
Bugün canlı bir ruh hali içinde olabilirsin. Alışılmadık derecede flörtöz hissediyor olabilirsin. Belki ne kadar çekici olduklarını söyleyerek birini neşelendirebilirsin. Gerçekten kastetmek istemediğin şeyleri söyleme ve onların duygularını incitme! Ancak, olumlu niteliklerine dikkat çekerek günlerini güzelleştirebilirsin. İnsanlara depresyon ve kafa karışıklıklarından kurtulmada yardımcı olabilirsin. Öyleyse koruyucu melek rolünü oyna!


-Alinti-
 

SuMBuL

Tam güldüğün yerde başlar şiirler... Yang❤️
bayan
Katılım
4 Ara 2020
Mesajlar
2,317
Tepkime puanı
4,598
Puanları
113
Konum
...
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular