Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

16 Nisan 2021 Akrep Burcu ♏

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
uye
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,988
Puanları
113
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Akrep Burcu Günlük Yorumu Aşk Falı
Birine bazı yararlı öneriler sunabilirsiniz. Sezgisel bir doğanız var ve psikolojiyi konusunda iyisiniz. Şu anda bir arkadaşınız veya sevdiğiniz biri kişisel bir güçlük yaşıyor olabilir. Bu konu da onunla konuşmak ve bazı öneriler vermek isteyebilirsiniz. Ses tonunuz ve üslubunuzla bu kişiye karşı destekleyici olun, onun ruhunu ve enerjisini canlandırmak hoşunuza gidecek.

Akrep Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer Falı
Hangi tarafa döneceğinizi bilemeyebilirsiniz. Birkaç farklı seçenek düşünüyor olabilirsiniz. Belki kariyeriniz hakkında karar vermeye çalışıyorsunuz. Veya bir üst kademede ekstra eğitim alacağınız bir okul seçiyor olabilirsiniz. Bir seçim yapma konusunda kendinizden emin değilseniz, biraz daha araştırma yapmak isteyebilirsiniz. Kararınızı dikkatli bir şekilde tartmanıza yardımcı olabilecek bir danışmanla görüşün. Daha fazla bilgi alırsanız ne yapacağınızı bileceksiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum & Para Falı
Eski sandığınızı yeniden kullanılır hale getirmenin vakti geldi. Özel bir inancınız alevlenmiş gibi görünüyor. Bunu bütün dünya'ya yayma dürtüsüne karşı koyamıyorsunuz. Kesinlikle, hevesinizi paylaşın fakat bunu dikkatli bir şekilde ve düşünerek yapın. İnsanlar çok fazla bilgi vermediğiniz zaman çok daha iyi tepki verirler. Bırakın kendi neticelerini kendileri çıkarsınlar.

Akrep Burcu Günlük Yorumu İyi Yaşam & Sağlık Falı
Bugün biraz parçalanmış ve dağılmış hissediyorsun. Enerjini nereye yönelteceğini de bilemiyor gibisin: gittikçe yoğunlaşmaya başlamış olan kişisel ilişkilerine mi, uzman projelerine mi, artistic arayışlarına mı yoksa içerisindeki dönüşüm hissine mi? Hepsini bir arada yapsan nasıl olur? Bunu hiç denedin mi? Tabi önce biraz vitamin alman gerekecek!


-Alinti-
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular