Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

13 Nisan 2021 Akrep Burcu ♏

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
uye
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,988
Puanları
113
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Akrep Burcu Günlük Yorumu Aşk Falı
Muhtemelen önümüzdeki yıl boyunca sizin için muazzam değişiklikler olacak. Fütüristik ve enteresan bir şeyle aranızda bağ kurun. Ancak, şu an için yolunuzda bir engel olduğunu da görebilirsiniz. Kalbiniz ilerlemenenizi engelliyor olabilir. Unutmayın, hissettiğiniz herhangi bir boşluğu doldurmak için diğer bir kişiye ihtiyacınız yok. Kendi özgüveniniz, uçurum arasında bir köprü kurmak ve mesafeler kat etmek için tek ihtiyaç duyduğunuz şey.

Akrep Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer Falı
Bu tür bir gün Akrep için özel olarak planlandı. Konsantrasyon, disiplin ve görev duygusu hepsi birleşip aklınızı çelecek. Özellikle kariyer planlarınızın gelişimi meselesi ise, akranlarınız arasında nerdeyse hiç çaba sarf etmeden öne çıkacaksınız. Elbette, risklerin dikkatli bir hesaplamasını yaptıktan sonra, bazı ek inisiyatifler almaya bile cesaret edebilirsiniz!

Akrep Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum & Para Falı
Bugün kendinizi olası para konusunda bir sürü öneri alırken bulabilirsiniz. Bir grup toplantısına katılarak maaşlar, yatırımlar vb. Konularda sohbetlere dahil olabilirsiniz. Bazı çelişkili fikirler de duymanız mümkün. Bu bilgiler doğrultusunda şu an için bir şey yapmasanız iyi olur. Her şeye anlam vermek mecburiyetinde değilsiniz. Konuyu değiştirin ve bunları aklınızdan çıkarın.

Akrep Burcu Günlük Yorumu İyi Yaşam & Sağlık Falı
Kendini kandırmamaya çalış. Görmek istediğini görmek tam manası ile cezbedici bir nitelik taşıdığı kadar, bir yandan da tehlike taşıyor. Boş bir hayal çok uzun süre dayanamaz – asla kalıcı olamaz! Kendini bu tarz hilelerle kandırmak yerine, gözündeki bandı çıkar ve gerçeklerle yüzleş. Bu yüzleşme en başta canını yaksa da sonrasında böyle düşünmeyeceksin.


-Alinti-
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular