Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

13 Mart 2021 Boğa Burcu ♉

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
uye
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,989
Puanları
113
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Boğa Burcu Günlük Yorumu Genel Durum
13 Mart 2021 Cumartesi yorumu : Bugün, önem verdiğiniz kişilerin çevrenizde olmasını ve sizlerle beraber zaman geçirmesini isteyeceksiniz. Kendinizi yalnız hissettiğiniz bu süreçte çevrenizin kalabalık olması fazlası ile memnuniyet verici olabilir. İkili ilişkilerdeki karmaşadan bir an evvel uzaklaşmalı ve dengeleri lehinize çevirmeye odaklanmalısınız. Ayrıca, bugün içerisinde hayatınıza yeni insanlar da dahil olabilir. Yeni insanlar tanıma enerjiniz oldukça fazla.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler
Boğa burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, ilişkinizi ilgilendiren konularda sakinliğinizi korumanın yollarını arayacak, beraber olduğunuz kişiye de lüzumsuz yere yüklenmekten kaçınacaksınız. Birbirinizi tamamlama şansınız oldukça yüksek. Mantığınız ve duygularınız arasında da muhakkak denge kurmalısınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer
İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleki konularla alakalı önemli kararlar almaya müsaitsiniz ama bu konu da herhangi bir adım atmadan önce bulunduğunuz konumu ve mevcut durumunuzu da göz önünde bulundurmanız sizin açınızdan çok daha iyi olabilir. Hata yapmaya müsaitsiniz ki bu da genel itibari ile aceleci davranmanızdan kaynaklanıyor. Sorunlar üstünde daha net adımlar atın.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum
Boğa burcu günlük maddi yorum : Bugün, parasal konularda sıkışıklık yaşarken hiç beklemediğiniz bir anda destek gelecek olması, içten içe kuvvetli hissetmenizi sağlayabilir. Kararlılık göstermeli ve gelişmeleri yakından takip etmeye odaklanmalısınız. Maddiyata dayalı temellerin sarsıntı içerisinde olabileceğini de unutmayın.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular