Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

12 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumu

Muzik

1967294-728xauto.jpgKOÇ BURCU
Sevgili Koçlar, bir grup toplantısı veya sosyal etkinlik, hepsini sindiremeyeceğiniz kadar çok yeni ve ilginç fikirler ortaya koyabilir. İlgi alanlarınızı paylaşan bazı yeni arkadaşlarla tartışabilirsiniz. Zihniniz bugün çok hızlı. Genelde fazla ilginizi çekmeyen sıra dışı kavramları bile çok iyi kavrıyorsunuz. Ama adımlarınıza dikkat edin, ufak bir kaza geçirebilirsiniz
BOĞA BURCU
Sevgili Boğalar, bugün bir sürü evrak işiyle uğraşabilirsiniz. Odaklanmak için çok fazla enerjiye ihtiyacınız olacak. İş arkadaşlarınızla konuşmaları teşvik etmek, zihninizi meşgul edebilir. Günün sonunda yürüyüşe çıkabilirsiniz, çünkü o kadar çok yeni bilgi ile karşılaşıyorsunuz ki, hepsini kavramak için kafanızı temizlemek isteyeceksiniz.
İKİZLER BURCU
Sevgili İkizler, zihninizi genişletmek bugün ilginizi çekebilir. Her zaman ziyaret etmek istediğiniz bir yere seyahat etmeye karar verebilirsiniz. Ya da eğitime devam etmeye karar verebilirsiniz. Her iki durumda da gününüz çok fazla araştırma yaparak geçecek. Bir noktada, günün gerginliğini biraz hafifletmek için egzersiz veya meditasyon yapmak isteyeceksiniz.

YENGEÇ BURCU
Sevgili Yengeçler, bugün insan zihninin işleyişiyle ve dinle ilgili konularla ilgilenmeye eğilimlisiniz. Ancak bu ilgi, okuduğunuz veya duyduğunuz bir şey tarafından parçalanabilir. Bu konuyla ilgili neler yapabileceğinizi öğrenmek isteyebilirsiniz. Bazı içgörüleriniz olabilir, bunları daha sonra hatırlamak için mutlaka yazın.
ASLAN BURCU
Sevgili Aslanlar, bugün canlandırıcı konuşmalar ve romantik dakikalar yaşayabilirsiniz. Bazı yeni ve yararlı bilgiler, sizi daha fazla araştırmaya itecek. Yasal belgeleri yürütmek veya herhangi bir anlaşma veya taahhüt altına girmek için harika bir gün. Bir sınıfa veya atölyeye kaydolmayı düşünebilirsiniz. Günün enerjilerini iyi kullanın.


BAŞAK BURCU
Sevgili Başaklar, bugün bazı uyarıcı tartışmalar gerçekleşebilir. Enerjinin çok yüksek olması muhtemel. Özellikle işiniz varsa, işinize kendinizi adamak isteyebilirsiniz. Ayrıca bir antrenmana yazılabilir, sağlık hakkında en son keşifleri araştırabilirsiniz. Kitaplar, dergiler ve internet bugün sizin için özellikle yararlı olacak.

TERAZİ BURCU
Sevgili Teraziler, bugün biraz yazmaya karar verebilirsiniz. Bu iş ile ilgili de olabilir, ancak kişisel, arkadaşlarla veya meslektaşlarla daha muhtemeldir. Bazı uyarıcı tartışmalar, aklınızı yeni fikirlerle meşgul edecek. Günün ilerleyen saatlerinde bir spor etkinliğine katılmak isteyebilirsiniz.
AKREP BURCU
Sevgili Akrepler, ilgi alanlarınızı paylaşan bazı kişiler bugün evinizi ziyaret edebilir. Bir yürüyüşe çıkmak veya birlikte egzersiz yapmak isteyebilirsiniz, ancak muhtemelen bazı tartışmalara gireceksiniz. Herkes bir anda konuşursa şaşırmayın! Okumak isteyeceğiniz yeni kitaplar dikkatinizi çekebilir. Akşam, tartıştığınız konuyla ilgili bazı videolar izleyebilirsiniz.
YAY BURCU
Sevgili Yaylar, zihniniz bugün özellikle hızlı ve aktif olacak. Günün çoğunu, okuma, yazma veya öğretme gibi entelektüel etkinliklere katılarak geçirmek isteyebilirsiniz. Başkalarıyla iletişim, gününüzün güçlü bir parçası olacak, bu yüzden telefonda da çok zaman geçireceksiniz. Duyduğunuz fikirlerin çoğunu yazmak isteyebilirsiniz. Onları hatırlamak için bunu yapmalısınız.
OĞLAK BURCU
Sevgili Oğlaklar, bugün mali belgelerinizin üstesinden gelmeye ve hepsini halletmeye karar verebilirsiniz. Bunun için büyük bir gün, biraz fazla iddialı olabilir. Yazma yeteneğinizden faydalanmak için doğru zaman. Bu yoğun ve teşvik edici günde birçok belge veya telefon görüşmesi sizi bekliyor.

KOVA BURCU
Sevgili Kovalar, bugün zihniniz hızlı, çevik ve bilgi için aç. Bugün öğrenmek için her zamankinden daha isteklisiniz. Merakınız yüksek ve onu tatmin etmek için sıra dışı yollara başvurabilirsiniz. Enerjinizi egzersiz yaparak harcamak isteyeceksiniz. Bu iyi bir fikir. Egzersiz hem bedeninize hem de zihninize iyi gelecektir. Ayrıca, yeni fikirler ve bilgiler hakkında daha iyi bir bakış açısı kazandırabilir.
BALIK BURCU
Sevgili Balıklar, genellikle olaylara duyarlı ve sezgisel yaklaşıyorsunuz, ama bugün bu tutumunuz daha da yoğun. İnsanlar hakkında okumak, onların düşüncelerini ve hislerini değiştirmenize, insan doğasına yeni bir bakış açısı kazandırmanıza yardımcı olabilir. Yaratıcı projelere yoğunlaşabilirsiniz. Aklınızdan geçenleri unutmamak için yazın.​
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular