Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

12 Duygulandıran Fotoğraf

Muzik

İşkence Görmüş Köpek Bu Küçük Bebekten Başka Kimseye Yanaşamıyor: 12 Duygulandıran Fotoğraf
kopek-ve-bebek-758x421.jpg

Nora isimli bu koca beyaz köpek, tatlı görünüşünün ardında üzüntülü bir geçmiş saklıyor. İlk sahibinin ona işkence ettiğini ve bu sebeple insanlara yanaşmakta oldukça zorlandığını dile getiren köpeğin yeni sahibi, onu aileye alıştıran kişinin hiç beklenmedik biri olmasına oldukça şaşırmış.
kopek-ve-bebek.jpg


Evlat edinilip eve getirildiğinde oldukça ürkek olan ve kimseye yanaşmayan Nora, kendisini sadece evin en küçük bireyi Archie’nin sevmesine izin vermiş. Köpeğin sadece küçük bebeğe güven beslediğini farkeden kadın, ikiliyi birlikte vakit geçirmeye teşvik ettikçe köpeğin, küçük bebeği çok sevdiğini farketmeye başlamış ve köpek belli bir süre sadece küçük çocukla vakit geçirmeyi kabul etmiş. İkilinin bu hallerini fotoğraflandıran kadının fotoğrafları içinizi ısıtacak cinsten;
1. Zaman geçtikçe küçük bebeğe daha da fazla bağlanan köpek, çocukla uyumaya, küçük bebek banyo yaparken bile onu banyonun kapısında beklemeye başlamış.
kopek-ve-bebek-1.jpg

2. İkili otururken de uyurken de beraber…
bebek-ve-kopek-2.jpg

3.
bebek-ve-kopek-4.jpg

4.
bebek-ve-kopek-3.jpg

5.
kopek-ve-bebek-5.jpg

6.
kopek-ve-bebek-6.jpg

7.
kopek-ve-bebek-7.jpg


8.
kopek-ve-bebek-8.jpg

9.
kopek-ve-bebek-9.jpg

10.
kopek-ve-bebek-10.jpg

11.
kopek-ve-bebek-11.jpg

12.

kopek-ve-bebek-12.jpg


 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular