Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

11 Mart 2021 Boğa Burcu ♉

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
uye
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,989
Puanları
113
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Boğa Burcu Günlük Yorumu Genel Durum

11 Mart 2021 Perşembe yorumu : Bugün, ikili ilişkilerde daha kontrollü olmalısınız. Mutlu hissetmenize rağmen karmaşık adımlar atabilirsiniz. Ne hissederseniz hissedin eksiksiz olarak açık etmek istemeyeceksiniz. Olumsuzlukları geride bırakmak istiyorsanız, ona göre adımlar atmanız gerektiğini de unutmamalıınız. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamalısınız. Olumsuzlukları bütünüyle geride bırakmaya odaklanın.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler

Boğa burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, kendinizi duygusal anlamda daha enerjik hissediyorsunuz. Sabırsız yaklaşımlar ortaya koymadığınız sürece her şey arzu ettiğiniz gibi olabilir. Kişisel sorumluluklarınızın da farkında olmanız gerekli olan bir gün. İlişkinize zarar verebilecek her ne var ise ondan uzak durmalısınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleki olarak kendinizi biraz olsun köşeye sıkışmış hissedebilirsiniz. Dikkatsiz davranışlarınızı bir kenara bırakmalı ve işlerinize odaklanmaya çalışmalısınız. Dengeleri zorlayabilecek her şeyi biraz olsun kenara bırakın. Odaklanmanız ve adım adım ilerlemeniz gerekli olan bir gün.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum

Boğa burcu günlük maddi yorum : Bugün, maddi durumunuzu zorlayabilecek her çeşit yaklaşımdan uzak durmaya çalışın. Mümkün olanlar üstünde odaklanmayı başardığınız sürece her şey daha da iyiye gidebilir. Gelir ve gider arasında denge kurmanız gerekli olan bir gündesiniz.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular