Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

11 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumu

gunluk-burc-yorumlari.jpg


Günlük burç yorumları 11 Eylül 2018

KOÇ BURCU
Sevgili Koçlar, bugün detaylara odaklanmış ve dikkatli görünüyorsunuz. Uzun süredir devam eden projeler enerjiden yararlanacak ve rekor sürede tamamlanacak. Çocuklar şu an hayatınızda önemli bir yerde. Özellikle sizden ekstra dikkat bekleyen bir çocuk var. Sevginiz ve desteğiniz fark ettiğinizden çok daha fazla.
BOĞA BURCU
Sevgili Boğalar, bugün başkalarının kötü ruh hallerinin sizi hayal kırıklığına uğratmasına izin vermeyin. Onları neşelendirmek gibi bir sorumluluğunuz olduğunu düşünmeyin. Onların ruh hali onların sorunu, sizin değil. Bugün biraz endişeli olabilirsiniz ve başkalarından olumsuz etkilenirseniz, bu sizin için hiç de iyi olmayacaktır. Genel atmosfer birkaç gün içinde değişecek.
İKİZLER BURCU
Sevgili İkizler, geçmişten kurtulma ve sadece geleceğe odaklanma zamanı. Hayatınıza yeni giren bir kişi bunu yapmanıza yardım edebilir. Yakın arkadaşlarınızla ve akrabalarınızla iletişiminiz kuvvetli ama kendinize her zamankinden daha fazla zaman harcamayı düşünebilirsiniz. Parlak geleceğinizi planlarken günün tadını çıkarın!

YENGEÇ BURCU
Yengeç burcu, işinizi evde sürmenin dezavantajlarıyla karşılaşabilirsiniz. Eviniz yapısal olarak sağlam olsa da, bazı donanımlara ihtiyaç duyulabilir. Biraz bitki ve çiçekle renklendirmeye çalışın. Küçük çabalar veya harcamalarla büyük fark yaratabilirsiniz. Böylece, motivasyonunuzdaki artışı da görürsünüz.
ASLAN BURCU
Sevgili Aslanlar, bugün ilk bakışta bardağın boş tarafını görebilirsiniz. Ona bakmaya devam edin ve bakış şeklinizi değiştirin. Aslında bardağın dolu olduğunu göreceksiniz. Biraz hayal kırıklığı yaşıyor olabilirsiniz. İletişimleriniz bir şekilde engellenmiş olabilir. Stresli olmayın. Bunu rahatlamak için ideal bir zaman olarak görün.


BAŞAK BURCU
Sevgili Başaklar, bugün çözülecek birçok kişisel ve mali konu var. Bankanızdan haber alabilir veya bir ATM makbuzunda endişe verici bir rakam görebilirsiniz. Üzülmeyin. Nihayetinde, bu konular sizin yararınıza çözülecektir. Kişisel meselelere gelince, iyi olduğunu düşündüğünüz biriyle ilgili yeni bilgiler öğrenebilirsiniz. Sandığınız kadar yakın bir ilişkiniz olmayabilir.

TERAZİ BURCU
Sevgili Teraziler, yakınlarınızın hayatlarında yaşadıkları gelgitler bir dalgalanma etkisi ile size ulaşıyor. Havada bir değişim söz konusu. Her şey olumlu olsa da, bazen çok hızlı ilerliyor olabilir. Ayak uydurmak için daha fazla zamana ihtiyaç duyabilirsiniz. Yeni koşullara alışmak için kendinize zaman ayırın.
AKREP BURCU
Sevgili Akrepler, ufukta değişim görünüyor. Kısa bir süre önce bazı uzun vadeli projeleri tamamlayacak, çabalarınız için takdir alacaksınız. Belki de bir bonus veya prim kazanabilirsiniz. Teknolojiye olan ilginiz ve yeni bilgileri hızlı bir şekilde özümseme yeteneğiniz, yeni açılan bir konum için sizi birincil bir aday haline getiriyor. Şansı yakalayın!
YAY BURCU
Sevgili Yaylar, bugün hazırlıksız yolculuğa çıkabilirsiniz. Macera çağrılarına cevap vermenize engel olacak hiçbir şey yok. Bu yolculukta büyüleyici yeni insanlarla tanışacak ve hayatınızda güçlü bir etkiye sahip olabileceksiniz. Dışarıda çok büyük bir dünya var, o yüzden gitme ve bir kısmını görme zamanı!
OĞLAK BURCU
Sevgili Oğlaklar, işinizde, kariyerinizde veya çevrenizdeki değişim günümüzde belirgin bir şekilde artmaktadır. Bu değişim olumlu bir şekilde ortaya çıkıyor. Şanslısınız ve daha da büyük bir başarıya ulaşmak için yola çıkacaksınız. Bu anın tadını çıkarın, yakında çok meşgul olacaksınız!

KOVA BURCU
Sevgili Kovalar, bugünden itibaren hem iç dünyanız, hem de dış dünyanız değişiyor. Ufkunuzu genişletmek için bir ihtiyaç hissediyorsunuz. Yeni bir mahalleye ya da uzak diyarlara seyahat etmeyi düşünebilirsiniz. Bunun sonucunda hayatınızdaki insanlar değişecektir. Yeni bir yaşam evresine başlamak üzeresiniz. Yeni arkadaşlar rehber olarak hareket edecek.
BALIK BURCU
Sevgili Balıklar, bugün havada romantizm var. Sevdiklerinizle olan ilişkilerinizin dramatik bir iyileşme görmesi muhtemeldir. Onlardan çiçekler alabilir, samimi bir iltifat duyabilirsiniz. Bu uyum iş ortamında da hüküm sürmektedir. Hem özel hayatınız hem de iş hayatınız sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışıyor.​
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular Forum Tarih
Astroloji 2 306

Benzer konular