Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

09 Nisan 2021 Boğa Burcu ♉

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
uye
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,989
Puanları
113
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Boğa Burcu Günlük Yorumu Aşk Falı
Büyük dönüşümler sırasında (Tıpkı şu anda yaşamakta olduğunuz gibi), nereye gittiğinizi eksiksiz olarak görmek daima kolay değildir. Kariyeriniz veya aşk yaşamınız için gelecek planlarını tartışmak konusunda biraz tereddütlü olabilirsiniz. Bugün, umutlarınızın size yol göstermesi bir hayli olası. İnsanlara hislerinizi anlatmanızın hiç bir mahsuru yok.

Boğa Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer Falı
Saldırgan tavrınızın, bu zamanda çözülmesi zor olabilecek bir kavga başlatması olasıdir. İş yerinde aşırı inatçı güçler olabilir ve hiç kimsenin kendi pozisyonunu muhafaza etmeye istekli olmadığını fark edebilirsiniz. Bu durumu daha da zorlaştıracak olan şey, insanların bulmacanın belirli bir parçasını yanlış yorumlayabilecek olmalarıdır. Daha fazla saldırgan olmak yerine durumu anlamaya çalışın.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum & Para Falı
Ne zamandır bir yazar olarak bir şeyler yapmak istiyordunuz, şu anda tam da zamanı! Kesinlikle hayal gücünüz çok geniş. Ciddi bir biçimde yazı yazmaya çalışırken biraz güçlük yaşayabilirsiniz. Yazar olmayı bu kadar ciddiye almayın. Yazın gitsin! Ve her şeyden önce, Yazdıklarınızı insanlarla paylaşmaktan çekinmeyin. Kabuğunuzdan çıkmanız için bir yazar grubuna danışabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumu İyi Yaşam & Sağlık Falı
Huzursuzluk gün boyu seninle olabilir; fiziksel enerjin fazla gelmiş olsa da bu enerjiyi boşaltamayabilirsin. Hareketi kesip; önemli bir şeyin ortaya çıkmasını beklemek mecburiyetinde kalabilirsin. Beklerken Richard Simmons'un aerobik videolarını aç ve spor yap! Yeni projelere başlamak için ise hiç iyi bir gün değil. Bugünkü sosyal etkileşimlerini de spor salonundakilerle sınırlamakta fayda var.


-Alinti-
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular