Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

08 Mart 2021 Boğa Burcu ♉

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
uye
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,989
Puanları
113
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Boğa Burcu Günlük Yorumu Genel Durum

8 Mart 2021 Pazartesi yorumu : Haftanın ilk gününde, önem verdiğiniz kişilerle aranızda ne kadar sorun var ise üzerine gitmeye çalışmalısınız. Etrafınıza karşı hoşgörülü ve sabırlı olduğunuz takdirde istenmeyen problemlerin da üstesinden gelebileceksiniz. Hata yapmadığınız sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamalısınız. Karmaşadan uzak durmak size sandığınızdan daha fazla yarar sağlayacaktır. Hata yapmamanız gerekli olan bir gün.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler

Boğa burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda daha sabırlı davranacaksınız. Birlikte olduğunuz kişi ile aranıza anlamsız bir duvar örüyorsunuz. Bunun ilişkinize zarar verebileceğini unutmamalı ve atacak olduğunuz adımları ona göre atmalısınız. Sorun yaratmamaya çalışın.

Boğa Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda bugün, olumsuzlukların üzerine gitmek ve kısa zaman içinde çözüme kavuşturmak isteyeceksiniz. Hayal ettiklerinize ulaşma arzusuyla hareket ediyorsunuz. Enerjinizdeki yoğunluktan doğru anlamda yararlanmaya odaklanın.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum

Boğa burcu günlük maddi yorum : Bugün, amaçlarınıza yönelik hareket ederken daha kontrollü olmalısınız. Fırsatlar üstünde muhakkak etkinlik göstermeniz gerekmekte. Genel olarak istediklerinize ulaşabileceksiniz ancak bunun için daha sabırlı olmanız gerekmektedir.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular