Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

07 Nisan 2021 Boğa Burcu ♉

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
uye
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,989
Puanları
113
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Boğa Burcu Günlük Yorumu Genel Durum
7 Nisan 2021 Çarşamba yorumu : Haftanın üçüncü gününde, ince eleyip sık dokumak isteyeceksiniz. Ufak tefek problemleri gözünüzde büyütmediğiniz sürece her şey daha da iyiye gidebilir. Odak noktanızı biraz olsun değiştirmeye çalışın. Doğru olduğuna inandığınız adımları atmaya devam etmeli ve elinizden geleni yapmalısınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler
Boğa burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda ufak tefek anlaşmazlıklar meydana gelebilir. Sınırları gereğinden çok zorlamaktan kaçının. Birlikte olduğunuz kişi ile ortak olarak adımlar atmanız gerekmekte.

Boğa Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer
İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleki gelişmeleri daha yakından takip etme şansınız var. Ufak tefek aksaklıkları da geride bırakmaya başaracaksınız. İstenmeyen sorunlar üstünde etkinlik göstermeye çalışın.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum
Boğa burcu günlük maddi yorum : Bugün, elinize geçen fırsatları daha net değerlendirmeye çalışın. Hatalı harcamalardan kaçındığınız takdirde sorun veya sıkıntı yaşamayacaksınız. Sınırları ihlal etmeyin.gunlukburc.net
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular