Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

01 Mart 2021 Yay Burcu ♐

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
uye
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,989
Puanları
113
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Yay Burcu Günlük Yorumu Genel Durum

1 Mart 2021 Pazartesi yorumu : Ayın ve haftanın ilk gününde, sanki her şeyden yanaymış gibi hissedeceksiniz. Enerjinizdeki yoğunluktan daha net yararlanmaya çalışmalısınız. El attığınız her konudan dilediğiniz gibi yarar sağlayabileceksiniz. Sahip olduğunuz enerjiden doğru anlamda yararlanmaya çalışın. Ayrıca, hedeflerinize odaklanmanız gerektiğini ve bunun için mantığa uygun hareket etmeniz gerektiğini de aklınızdan çıkartmamalısınız.

Yay Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler

Yay burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda kendinizi daha net ifade edebileceksiniz. İlişkinize zarar verebilecek herhangi bir adım atmaktan kaçınmalısınız. Duygularınız ara sıra karmaşıklık gösterecek olsa da üstesinden gelebileceksiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer

Haftanın ilk iş gününde, karşınızdaki insanlar üstünde etkin role sahip olabilirsiniz. Kişisel fikirleriniz ve düşünceleriniz doğrultusunda harekete geçmekte zorlanmayacaksınız. Yoğun düşünceler içerisinde olduğunuz bir güne giriyorsunuz ve bu da bazen hata yapabileceğiniz manasına gelmekte. Dikkatli olmalısınız.

Yay Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum

Yay burcu günlük maddi yorum : Bugün, maddiyatla ilgili konularda kişisel taleplerinize ulaşma noktasında kararlılık ortaya koyabilirsiniz. Dengeleri lehinize çevirmek adına hareket etmek yerine aksine adım atma ihtimaliniz var. Koşulları iyileştirmeye odaklanmalı ve çözüm arayışlarına yönelmelisiniz.
 

SuMBuL

Tam güldüğün yerde başlar şiirler... Yang❤️
mod
Katılım
4 Ara 2020
Mesajlar
2,331
Tepkime puanı
4,622
Puanları
113
Konum
...
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

@HaN bu ay güzel başlayacak gibi 😊
 
  • Beğen
Tepkiler: Han
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular