Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

01 Mart 2021 Kova Burcu ♒

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
uye
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,989
Puanları
113
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Kova Burcu Günlük Yorumu Genel Durum

1 Mart 2021 Pazartesi yorumu : Haftanın ve ayın ilk gününde, yaşamsal konularda ani gelişmeler gündeme gelebilir. İkili ilişkilerden yana güçlük yaşanacak olsa da üstesinden gelebileceksiniz. Çözüm arayışlarınızın da arzu ettiğiniz gibi sonuçlanma ihtimali var. Hedeflediğiniz her ne var ise ona kendinizi daha yakın hissetmeye başlıyorsunuz. Olumsuzlukları bütünüyle geride bırakma şansınız var ancak bunun için biraz daha beklemeniz gerekebilir.

Kova Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler

Kova burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda daha bilinçli olmaya çalışın. İlişkinize zarar verebilecek her ne var ise ondan uzak durmanız gerekmekte. Duygularınızı daha net ifade edebildiğiniz sürece her şeyin arzu ettiğiniz gibi şekillenebileceğini de unutmamalısınız.

Kova Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer

Haftanın ilk iş gününde, şartlar size uygunluk göstermiyorsa sizin koşullara uygunluk göstermeniz daha yerinde olabilir. Koşullarla mücadele etmekte daha kararlı olmalısınız. Yoğun duygularınızın sizi yanlış yönlendirme ihtimali var. Bazılarınız için yeni iş teklifleri gündeme gelebilir. Kararsızlık yaşayabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

Kova Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum

Kova burcu günlük maddi yorum : Bugün, parasal konularda yaşamakta olduğunuz sorun ve sıkıntıların üstesinden gelmenizi sağlayabilecek beklenmedik destekler alabilirsiniz. Hepsi olmasa da bazı giderlerinizi karşılayabilecek paralar elde etme şansınız var. Mümkün olanlar üstünde odaklanmanız gerekmekte.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular