Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

01 Mart 2021 Boğa Burcu ♉

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
uye
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,989
Puanları
113
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Boğa Burcu Günlük Yorumu Genel Durum

1 Mart 2021 Pazartesi yorumu : Ayın ve haftanın ilk gününde, aile bireyleriyle aranızda beklenmedik sorunlar gündeme gelebilir. Hiç yoktan yere tartışmaya giriyor olmanız, ister istemez uzaklaşmanıza neden olmakta. Yaşanabilecek tüm huzursuzlukların önüne geçmeye çalışmalısınız. Problemlerin son bulmasını arzu ediyorsanız, ona göre hareket etmeniz gerektiğini de unutmayın. Gerginliklerin bütünüyle son bulmasına ihtiyacınız var.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler

Boğa burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda istenmeyen problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkinizin gidişatını lehinize çevirmek istiyorsunuz ancak bunun şu anda tam da arzu ettiğiniz gibi olmayacağını bilmelisiniz. İletişim gücünüz yüksek olsa da güçlük yaşama ihtimaliniz var.

Boğa Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer


İş ve kariyer hayatınızda bugün, çalışmalarınızdan uzaklaşmak ve düşündükleriniz doğrultusunda harekete geçmek isteyeceksiniz. Kendinizi toparlama şansınız oldukça yüksek. Gezegenlerden alacak olduğunuz etkiyi doğru anlamda değerlendirebilirseniz, mesleki açıdan daha rahat hissedebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum

Boğa burcu günlük maddi yorum : Bugün, maddiyatla ilgili konularda kişisel rahatınıza normalden daha fazla önem vermeye başlıyorsunuz. Dengeleri lehinize çevirebileceğiniz bir gün ve hata yapmamalısınız. Maddi gelirinizle ilgili sorunlara takılı kalmamalı ve kısa zaman içinde toparlanmanın yollarını aramalısınız.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular