Yeni Süpermen Filmi Black Superman’ı Tanıtabilir: J.J. Abrams Projenin Başında

Fineas

Epik
Kullanıcı
Katılım
14 Mar 2018
Mesajlar
4,287
Tepkime puanı
4,885
Puanları
0
Konum
İzmir
Cinsiyet
Erkek

Yeni Süpermen filmi hazırlıkları başladı. Siyah Superman’ı ilk defa tanıtacak projenin başında J.J. Abrams ve Ta-Nehisi Coates bulunuyor.​Yeni Süpermen Filmi Black SupermanYeni Süpermen filmi ile Black Superman sonunda gelecek gibi gözüküyor. Üstelik projenin başında J.J. Abrams bulunuyor.
Kriptonlu süper kahraman ilk kez 1978’de Christopher Reeve’in Clark Kent’i canlandırmasıyla beyaz perdeyi süsledi. Superman olarak dört filmde oynadı ve 1987’de bu rolle olan ilişkisini tamamladı. Ardından uzun bir süre boyunca canlı aksiyon türünde bu karakteri beyaz perdede görmedik. Nihayet 2006 yılında Brandon Routh, Superman Returns ile görevi devraldı. Fakat Routh’un DC’nin en güçlü süper kahramanlardan biri olan Superman rolü sadece tek filmle sınırlı kaldı.


Sonunda Warner Bros. ve DC, Superman’ı Zack Snyder’in yönetiminde yeniden başlattı. Böylece Henry Cavill, 2013 yılında vizyona giren Man of Steel’de Kal-El rolünü üstlendi.
2013’te çıkan macera WB ve DC için gişe anlamında iyi bir başarı sağladı. Bu nedenle Cavill Batman v Superman: Dawn of Justice için geri döndü. Ardından 2017 yılında Zack Snyder’ın başlattığı ancak Joss Whedon yönetiminde çıkan Justice League filminde de yer aldı. Şimdilik hayranlar onu 18 Mart’ta HBO Max’te yayınlanacak Zack Snyder’s Justice League filminde siyah kostümü ile görmek için sabırsızlanıyorlar.
henry cavill superman siyah kostüm

Henry Cavill’in Superman’ı büyük bir hayran kitlesine sahip olsa da DC son birkaç yılını Man of Steel ile büyük ekranda ne yapacağını bulmaya çalışarak geçirdi. Man of Steel 2 için Christopher McQuarrie gibi yönetmenlerle görüşülse bile, herhangi bir ivme kazanmadı. Bunun yerine, son gelişmeler DC’nin Superman’ı sinema perdesi için sıfırlayarak getireceğini gösteriyor
The Hollywood Reporter’ın haberine göre Yeni Superman filmi J.J. Abrams tarafından yönetilecek. Senaryosunu ise beğenilen senaristlerden ve çizgi roman yazarlarından Ta-Nehisi Coates tarafından yazılacak.


Yeni Süpermen Filmi, DC’nin Black Superman’ı Tanıttığı İlk Canlı Aksiyon Macerası Olacak​

Yeni Süpermen filmi yeniden başlatma olarak ifade edilince hayranlar da hemen başrolün kim olacağına dair soruları sormaya başladı. Birçok kişi Cavill’in geri dönüp dönmeyeceğini görmekle özellikle ilgileniyor. Ancak görünen o ki karakter bir siyah oyuncu tarafından canlandırılacak!
THR, Warner Bros. ve DC Films’in niyetinin evrene bir siyah Superman’ı kazandırmak olduğunu bildirdi. Michael B. Jordan, olası bir film konusunda geçmişte DC ile bir araya gelmişti. Ancak proje hiçbir zaman ilerlemedi. Bununla birlikte, stüdyo bu yeni haber ile birlikte Jordan’ı yeniden değerlendirebilir.
black superman michael b. jordan

Mevcut plan değişmediği sürece yeni gelecek film, Superman’ı siyah bir adam olarak tasvir eden ilk canlı aksiyon DC yapımı olacak. Geçen eylül ayında çıkan Henry Cavill’in üçü başrol olmak üzere altı film için imza attığı söyleniyordu. Şimdi hayranlar, oyuncu veya stüdyonun konuyla ilgili vereceği cevabı bekliyorlar.
 
Üst
Alt