Yeni Meskeniniz

Charismax

Well-known member
Kullanıcı
Selamun aleyküm Arkadaşlar İki adet sorumlusu olduğum site var birisi ÖZ EVLAT diğeri ÜVEY EVLADIM misali ben size yeni doğan öz evladımı bidireceğim..

Eski tarz vbulletin sistem akışını yeni tarz xenforo siteme uyarlamakla uğraşıyorum ilk girişten bu yana piyasada yeniyim ne ustayım ne acemiyim ikisinin arasında bir durumdayım eşimle beraberim bu konuda
benim öz evlat sitem aşşağıda linkini paylaşıcam daha bir hafta kadar oldu kurduk ettik sağolsun burdaki saygı değer abimde bilgilendirdi bazı konularda teknik olarak çıktık bu yola taze oldugumuz için daha yapılan pek fazla birşey yok ama kullanımada engel değil Genel forum çatısı altında yayın yapıyoruz eğlence dostluk gibi sloganları barındıran bir yer olmayı hedefliyoruz.. gerek kişisel bilgiler gerek sanal alemde olan bilgileri toplayıp tek bir yerde paylaşımını yapıyoruz mantıgımız aslen budun.. ben detaylı bir içerik giricem.. detaylı dediğim host alan adı.

Alan adı : forummeskeni güzel hosting

hosting : Güzel hosting

Kuruluş: 20/08/2020

adres : www.forummeskeni.com

Genel ekran resimi

ekkkk.png

Charismax

Well-known member
Kullanıcı
Allah razı olsun abi. sayende ne bilgiler edindim.. başka bir sorumlu oldugum yerin webmaster sitesi bile ilgisiz bırakırken orda aradığımı bulamazken sen teknik olarak anında müdahalelerle işleri hep çözdün.. senin yetenek bilgi ve becerilerinin değerini bilen bilir bilmeyende yakında öğrenir :D ama ben degerini biliyorum senin.. burdakilerinde bildiğine eminim çok yetenekli ve bilgilisin allah razı olsun ve teşekkür ederim.

BaRoN

Mevsim.Org Doğru Adrestesiniz
Yönetici
Allah razı olsun abi. sayende ne bilgiler edindim.. başka bir sorumlu oldugum yerin webmaster sitesi bile ilgisiz bırakırken orda aradığımı bulamazken sen teknik olarak anında müdahalelerle işleri hep çözdün.. senin yetenek bilgi ve becerilerinin değerini bilen bilir bilmeyende yakında öğrenir :D ama ben degerini biliyorum senin.. burdakilerinde bildiğine eminim çok yetenekli ve bilgilisin allah razı olsun ve teşekkür ederim.
Allah sendende razı olsun kardeşim bilgi paylaşılınca bilgidir saklamaya ne gerekvar sen değilde başka olsa yardım gene ederim

Charismax

Well-known member
Kullanıcı
Eyvallah sağolasın :)
Teşekkür ederim
@Charismax hayırlı olsun.. @BaRoN da bizim bitanemizdir,:)
Bitti o birtaneniz artık sahip çılamadınız ben kaptım vermem :D
@Charismax ve hanımı @Destina 2 değerli kardeşlerimdir
Adamsın ben bu lafı laf olsun diyr yazmıyorum :p
@BaRoN bizim de kardeşlerimiz oldular artık :)
:emoji_family_mmbb::emoji_family::emoji_family_mmgb::emoji_family_mmg::emoji_stuck_out_tongue_winking_eye:

lalala

Moderator
Moderator
ben neden alıntı yapamıyom da hata veriyo acaba, off...

Charismax

Well-known member
Kullanıcı
Bedeni sizin olabilir ruhu aklı bizile haha yeşilçam repliğine dönmeden burdan usulca uzaklaşıyorum. :D baron abi candır ya

lalala

Moderator
Moderator
Anladım @Charismax tşkler deee, Baronun herşeyi bizimdir. Kavga çıkar, kıyamet koparırız bak, demedi deme :)

Charismax

Well-known member
Kullanıcı
Sabotaj ederim benimleydi resimlerimizi paylaşırım sabotaj nedir ya şantaj hahhaa tamam ya sizin olsun. Ara sıra bende nemalanırım kıyıdan köşeden yardım sever iyi bir abi şaka maka kaptırmayın kimselere böyle adamların nesli tükendi.. sanallardada reellerdede görüyoruz millet çıkar peşinde

lalala

Moderator
Moderator
Çok da heyecanlandın bak, şantaj sabotaj karıştı :) Haklısın, BARON gibi, adam gibi adamlar az sayıda..

Prenses

Çok güzel gülümsüyordu, sevmeden geçemedim.
Yönetici
Alt