Yara Bandı İzi Nasıl Çıkar ?

Şiir

New member
HanımZade
Katılım
8 Eyl 2018
Mesajlar
1,257
Tepkime puanı
1,734
Puanları
0
Yaş
32
Konum
İstanbul
Cinsiyet
Kadın
Yara bandı izi nasıl çıkar? Yapışkanlık hissiyatından kurtulabilirsiniz!
Herhangi bir küçük yara ve kanamayı durdurmak için kullandığımız yara bandının bıraktığı izi çıkarmanın en kolay yollarını bir araya getirdik!

5539


Vücudunuzda herhangi bir yerinize darbe aldıktan sonra yarayı iyileştirmek, kapatmak için tedavi yöntemi veya iyileştirme yöntemleri arasında olan yara bandı sonrası vücudunuzda bant izi bırakabiliyor. Bu tarz durumlarda vücudunuzda kalan yara bandı izlerini kolay bir şekilde çıkarmak ve o yapış yapış hissiyattan çabucak kurtulmak için yarabandı izini çıkaran kolay yöntemleri elmaelma.com'da bulabilirsiniz!

Genellikle el parmaklarımızda veya vücudumuzun çeşitli yerlerinde yarayı kapatmak için ufak kanamaları kapatmak için kullandığımız yara bandı ile işimiz bittikten sonra yara bandı izi çok hoşumuza gitmiyor. Vücutta bıraktığı yapış yapış hissiyatı çabucak ortadan kaldırmak için en pratik yöntemleri bir araya getirdik!

- İspirto, selülozik tiner gibi malzemeler bant izlerini çıkarmada kesin çözümdür. Kimyasal içerikli ürün olduklarından iyice ılık su ile durulanmalıdır.

- Kimyasal içerikli ürünlere karşı alerjiniz varsa arap sabunu (sıvı) bant izleri için oldukça kesin çözüm olacaktır.

- Çekilmiş kahveyle ellerinizi ovuşturunuz. İyice ovuşturmanın ardından kahve partiküllerinin yapışkan izlerini yok ettiğine şahit olacaksınız.

- Zeytinyağı bir kaç damla avucunuza damlatınız. Ve parmağınızla yapışkan izlerinin olduğu yerde yağı gezdiriniz.
 
Üst
Alt