YanLızlığımDan Sev Beni..

NiL

New member
HanımZade
Herkesin yaşattığı her şey bir gün kendi sınavı olacak.

Bizi en çok güvendiğimiz insanlar incitti. Çünkü onlar milyonlarca insanın içinden güvenmeyi seçtiklerimizdi, en çok inandıklarımız, en çok sevdiklerimizdi. Ve yine en iyi onlar öğretti. Hiçkimseye sonsuz güvenilmeyeceğini… Sağolsunlar…

Korkuyorum bir gün beni özleyeceksin, bir gün bana gerçekten ihtiyacın olacak…

Mesele çok ya da az sevmek değil aslında. Mesele hak edeni sevmek, herkesi hak ettiğince sevmek

Ne kadar ağrına gider insanın… En güzel günlerini geçirdiği biriyle artık paylaşacak tek bir şeyinin bile kalmaması…

Sevdiği yanındayken şükretmeyi bilmeyeni; Allah, ayrılınca ”geri dönsün” diye yalvartmasını da bilir…

Bu saatten sonra ne hissettiğinin hiç bir önemi yok. Umurumda bile değil aslında. Hakkın neyse onu yaşa…

Seni seviyorum diyen değil, sevdiğini hissettiren biri olmalı hayatında. Çünkü söylemek dilin hissettirmek kalbin işidir.

Bir zamanlar hayatını değiştireceğim derdim. Şimdi görsem yolumu değiştiririm.

Her şeye rağmen, hayatıma uğradığın için çok teşekkür ederim.

Sabır ve zaman Allah’ın en güzel hediyelerindendir.

Kimseye beddua ettiğimiz yok ama herkes yaşattığını bir gün yaşamalı. Verdiği kadar mutluluğu ve bıraktığı kadar acıyı…

En çok ”Seni seviyorum…” diyenler, ”Bitti!” bile demeden gittiler…

Milyarlarca insanın yaşadığı bu dünyada birbirini tanımayan iki insanın iki şekilde karşılaşması mümkündür sevgilim: Tesadüf… Tevafuk…

Hayatımın en berbat, hayatımın en içinden çıkılmaz, hayatımda birine en çok ihtiyacım olduğu bir zamanda karşıma çıkman tesadüf olamaz.

Sen benim bütün samimiyetimin, bütün iyi niyetimin, bütün iyi dualarımın karşılığı olarak gönderildin bana. Önce Allah istedi seni tanımamı, sonra karşılaşmamız için bütün doğa işbirliği yaptı.

Ve sonra sen çıktın karşıma… Ben seni Elif seçtim… Çünkü ben tesadüflere inanmam ve seni rasgele tanımış olmam muhtemel bile değil. Sevmem için Yaradan’ın bana verdiği muazzam bir armağansın sen. Ve bana O’ndan geldin… Bense Vav’ım, biraz doğrulsam sana benzeyeceğim. Ben seninle doğdum sevgilim… Bütün kasvetimden, bütün hüznümden, bütün yaralarımdan sıyrılıp kendi içime döndüğüm ansın. Uykusuz geçen her gecenin sabahını görmek için açtığım ellerime bırakılan mükâfatsın.
Senden öncesi yok, senden sonrası ebediyet… Seni bana verene şükürler olsun… Ben seni sevdim, seni çok sevdim…

Sen ki yüreğime, ruhuma, özüme hoş gelensin. Sen ki kanayan yaramın kabuğu, acımın ilacı, Rabb’e gönderilmiş dualarımın karşılığısın.

‘’Ben seni Elif seçtim…

Şifalı ellerinin şefkatine emanettir yüreğim…

Sana Vav olmaya geldim…’’

Ezgin Kılıç ~YanLızlığımDan Sev Beni~

Alt