Yandex Cevrimdışı Navigasyon

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
Kullanıcı
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,990
Puanları
0
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek
Cevrimdışı Navigasyon


orig


Şimdi Yandex Navigasyon ile çevrimdışı internetin keyfini sürme zamanı

Yandex Navigasyon olarak kullanıcılarımızın isteklerini hayata geçirmek bizim için çok önemli. Hepimiz gün içinde internet paketinin bitmesi ya da internetin kopması ile karşı karşıya kalmışızdır. Bu bazen seyir halinde navigasyonu takip ederken de başımıza gelebilir. Artık Yandex Navigasyon’u internet bağlantısının olmadığı her yerde kullanabileceksiniz.

İnternetin olmasa da çevrimdışı navigasyon her an yanında!

İnternet bağlantısının olmadığı zamanlarda Yandex Navigasyon’la rota oluşturabilir, kurum bilgilerini kullanarak yer ve adres araması yapabilir, sesli yönlendirme alabilirsiniz. Yani navigasyonla ilerken internet bağlatınız kesilse de hedefinize rahatça ulaşabilirsiniz. Yandex Navigasyon çevrimdışı modda çalışırken rota üstündeki anlık trafik bilgisi, interaktif mesaj, park yeri ve sesli komutla arama özelliklerini kullanamazsınız.

orig


Çevrimdışı navigasyonda rota mavi renk!

Çevrimiçi oluşturulan rotada ilerlerken internet bağlantısını kaybettiğinizde, internete bağlı olunan son durumdaki bilgiler kullanılır ve kullanıcı kesintisiz biçimde rotaya devam eder. Klasik, trafik bilgisi içeren bu rotadan çıkıldığında ise çevrimdışı rota "Rota yeniden oluşturuldu" ifadesi ile oluşur ve ekranda mavi renkle belirir.

Haritayı bir kere indir, internetin olmadığı her an kullan!

Yandex Navigasyon’un çevrimdışı özelliğinden yararlanabilmek için tek yapmanız gerekli olan ilgili şehirlerin haritalarını mobil cihazınıza indirmek. Uygulamanın menüsüne eklenen "Haritaları İndir" kısa yoluyla haritaları artık daha kolay indirebilirsiniz. Haritanın arka planda otomatik şekilde güncellemelerinin yapılması, çevrimdışı kullanımlarda iyi bir tecrübe yaşamak için önem taşıyor. Haritanın en güncel şekilde kalması, yeni ve değişen yolların haritada güncel şekilde bulunması için “Ayarlar” seçeneğinde bulunan "Haritaların Güncellenmesi" menüsünde, "Otomatik" seçeneğini açık hale getirmeniz önemli. Haritaları sadece Wi-Fi’ye bağlı olunduğunda güncelleme seçeneği ise uygulamanın bir diğer kullanışlı özelliği. Yandex Navigasyon ile çevrimdışı rota keyfini yaşamak için bulunduğunuz şehrin haritasını hemen indirin.

Yandex Navigasyon ile çevrimdışı rota keyfini yaşamak için bulunduğunuz şehrin haritasını hemen indirin.

Yandex Navigasyon'un sunduğu kolaylıklarla yol ve sürüş deneyiminizin kalitesini artırmak için mobil telefonunuza Yandex Navigasyon'u buradan yükleyin: https://ya.cc/5Xoa-Yandex-
 

SuMBuL

Tam güldüğün yerde başlar şiirler... Yang❤️
Moderator
Katılım
4 Ara 2020
Mesajlar
2,331
Tepkime puanı
4,612
Puanları
113
Konum
...
Cinsiyet
Kadın
yandex e çok derin saygılarımı sunmam gereken acı tecrübelerim oldu daha kullanmam :D hahaha
 
Üst
Alt