Vazgeçtim..

HuZuRR

"Yetinmeyi Bilir Misin."?¿
HanımZade
Günlerden yine sensizlik.. Çiçekler boyun bükmüş, düşen yavrularına bakarken aklımda yine sen. Alışmıştı kalbim artık senin ismini duyunca direk sızlıyordu, ciğerimin köşesiyle anlaşmış gibi içimde bir kıyamet kopardı. İyi oluyordu aslında, sensizligin matem tutmuş havasına da böyle ruh hali yakışırdı. Önceden olsa 2 günde geçerdi bilirim kendimi, ama sen her gün yüreğimin defterine imzanı atıp çıkıyordun. Adın beynimde, bir Sezen, bir Yıldız bestesi etkisi yapar, gözlerim kendi yaşının tuzunda boğulurdu. Sırf senin adının baş harfi çıksın diye içip, fal baktığım kahveler almış başını gidiyordu. Her aşk biraz iz bırakır, ama sen yüreğimin koridorlarından her gün bağıra bağıra geçmekten usanmadın.. Sabah olduğunda akşam çabuk oluyor ama geceleri sabah olmak bilmiyor sanki. Hava kararmaya başlıyor yorgun geçen bir günün ardından evime gidiyorum sessizce çekildim bir köşeye tek istediğim seni düşünmek neden neden.?? Bilemiyorum.. istediğim biraz uyku belki az da olsa unuturum seni attığım her adımda daha da çok doldun içime kaldırımlar aşık olmuş gibi attığın her adıma
sanki kalbimde geziniyorsun oralarda bir yerdesin iste his ediyorum. Sadece uyumak istiyorum, geldim iste eve yol boyunca hep olduğu gibi doldun taştın icimden ne oluyor bana bilmiyorum aşk bu ? Aşkın ötesi mi .. Sevmek ne uzun kelime bir o kadar anlamlı seninle yokluğunda bile ayrı seviyorum seni bir bütün olduk sanki alıştım " istemem artık gelmeni yokluğunda buldum ben seni." Dedigi gibi sairin. Bak yine seni düşünürken sabah oluyor kalemimden sen düştün her satıra bugün yine sensizliğine bir gün daha ekledim ömrümden birgün daha çaldın benden ..özledim..

Alt