The Walking Dead 8. Sezon Fragman (Tanıtım)

Gizem

kill the negativity before it kills you
HanımZade

Merhaba arkadaşlar, sıkı bir TWD takipçisi olarak bu konuyu açmak benim hakkımdır diye düşündüm :)

Takip edenler varsa bilirler ki 7. sezon epey bir heyecanlı geçti. Hatta 4. Sezon ile yarışabilir. (4. Sezon bence güzel bir sezondu)... Rick ve grubu Negan'ın esareti altında yaşamaktan vazgeçip savaş açmaya karar verdiler. Bunun için bir kaç grup ile iş birliği yaptılar...kolay olmadı...

Neticede Negan'a karşı anlaşma yaptıkları gruplar her zamanki gibi bir sözle Rick'in karşısına çıktı ve anlaşmayı bozdu.

"Hepimiz Negan'ız..."

Öte yandan Rick ve grubu artık hezimete uğradığını düşünürken Krallık devreye girdi ve Ezekiel kaplanı ile beraber Alexandria kasabasına girdi. Kaplan Negan'ın grubunu çok korkuttu (grubun da saldırıya geçmesiyle) Negan Alexandria'yı geri dönmek üzere terketti...

Bakalım 8. Sezonda bizi neler bekliyor?

22 Ekimde Görüşmek Üzere
:laptop:

Moderatör tarafında düzenlendi:

miSsy

New member
HanımZade
@Gizem Çok sürükleyici bir diziye benziyor Canım :) Umarım yeni sezon da sizleri müthiş süprizler bekliyordur.
Bol aksiyonlu bir sezon diliyorum izleyicilerine ;)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gizem

HanımZade

Radioactive

New member
Kullanıcı
Bence dizi 7. sezonda acayip sıvadı işleri. Ya Negan gibi bir eleman ve belkide binlerce müridi varken nasıl oluyor da sezon finalinde o şekilde kazanabiliyor bizimkiler ? Aklım mantığım almıyor.
Hapishaneli sezonda bile kıçıkırık vali, koskoca hapishaneyi talan etmişti.

Gizem

HanımZade
Bence dizi 7. sezonda acayip sıvadı işleri. Ya Negan gibi bir eleman ve belkide binlerce müridi varken nasıl oluyor da sezon finalinde o şekilde kazanabiliyor bizimkiler ? Aklım mantığım almıyor.
Hapishaneli sezonda bile kıçıkırık vali, koskoca hapishaneyi talan etmişti.

Ama Negan'ın hesap ettiği gibi gitmediği icin işler geri cekildiler. Yoksa bizimkiler coktan Lucillenmişti

Radioactive

New member
Kullanıcı

Ama Negan'ın hesap ettiği gibi gitmediği icin işler geri cekildiler. Yoksa bizimkiler coktan Lucillenmişti 😄

Bence 8. sezonda Negan önüne geleni öpücek. O kadar diyorum. Negan vali gibi değil. Kendine has kuralları var. Çocukları, güzel kadınları falan kesinlikle öldürmüyor. Ama bizim Rick'lerin gruptan tuttuğu adamın kafasını ezecek. Ezmeli...

Haaa çizgiromandaki gibi giderse işler, o da ayrı tabi. :p

JudeL

La Tahzen innaALLAH'e meane
HanımZade
8. Sezonu birlikte izliycez cimm cimm :)

Alt