Forum.mevsim.Org'a Hoş Geldiniz!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

The Dragon Prince 4 Yeni Sezon Onayını da Birlikte Aldı

Fineas

The Silence
smod
Katılım
14 Mar 2018
Mesajlar
4,081
Tepkime puanı
4,794
Puanları
113
Konum
İzmir
Cinsiyet
Erkek

Forum.Mevsim.Org

The Dragon Prince 4 yeni sezon onayını birlikte aldı. Netflix'in sevilen fantastik animasyon serisi toplamda 7 sezon sürecek.


The Dragon Prince 4 Yeni Sezon
Hayranlarının, hikâyenin yarıda kalmasından endişelendiği seri için yeni bir haber geldi. Netflix’te yer alan The Dragon Prince adlı animasyıon dizisinin yeni sezonları birbiri ardına duyuruldu. Açıklamaya göre dizi 4., 5., 6. ve 7. sezonlarına kavuşacak. Dokuzar bölüme ayrılmış olan sezonlarla birlikte seri tamamlanacak. Bu haber, hikâyenin yarım kaldığına üzülen hayranlar için tam bir müjde niteliğinde oldu.
The Dragon Prince serisi, Avatar: The Last Airbender’dan tanıdığımız Aaron Ehasz ve Uncharted 3 ekibinde gördüğümüz Justin Richmond tarafından yaratılan bir yapım.
Yapım, Callum ve Ezran adında iki genç prensin Elf Rayla’yla birlikte çıktıkları ejder prensini annesiyle yeniden bir araya getirme görevini konu alıyor. Hikâyenin evrenindeyse karşımıza elfler ve kendi alemlerinde yaşayan, aralarında ejderhaların da bulunduğu büyülü yaratıklar çıkıyor. Yaratıklar gibi elfler de farklı büyü gücüne sahip. Gücünü ateşten alan elfler olduğu gibi düşmanını yanılsamalarla alt eden illüzyonist elfler de mevcut.
The Dragon Prince 4 Yeni Sezon

Kasım 2019’da yayınlanan 3. sezonda ejderhalar ve bazı insan toplulukları arasındaki ciddi çatışmalara şahit olmuştuk.

The Dragon Prince 4. Sezon Henüz Yapım Aşamasında​

Önümüzdeki senelerde yeni sezonların Netflix’te yayınlanacağı duyurusu Comic-Con@Home etkinliğinde Aaron Ehasz ve Justin Richmond tarafından paylaşıldı. Netflix’in, seriye ilgiyle yaklaştığını söyleyen Ehasz, hikâyeyi gönül rahatlığıyla anlatabileceklerinden mutlu olduklarını da belirtiyor. 4. sezon için henüz bir tarih verilmemiş olsa da yeni bölümlerin ön prodüksiyon aşamasında olduğu tahmin ediliyor.


Ehasz’a göre serinin uzatılması kararında hayranların büyük ilgisi ve Netflix için yürütülen “kibar” kampanyalar etkili oldu. Kendi içeriklerini üretmeye başladığında Netflix, izleyiciye istediğini veren bir yayın platformu olarak tanındı. Yıllar içinde çeşitli yapımların sezonlarının iptal edilmesi gibi durumlarla bu ün zedelenmiş olsa da Netflix, The Dragon Prince hayranlarına istediklerini vermiş gibi görünüyor. Geriye yalnızca Ehasz ve Richmond’ın hikâyeyi nasıl sonlandıracağını görmek kaldı.
Toplamda 7 sezon süreceği kesinleşen The Dragon Prince animasyonu 4. sezon bekleyişi sürüyor. Netflix ile Ehasz ve Richmond ikilisi, serinin devamı için gerçekten de heyecanlı görünüyor.
The Dragon Prince 4 Yeni Sezon
 
Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:4)